Other lots in this auction
-
#776
Drie stoelen, waarbij twee in regencestijl met rieten zit en één in regencystijl
Trois chaises, dont deux dans le style Régence avec assises en paille, et une de style Régency.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#272Julius SteinkopfPeriod: 1815 - 1892
“Bananenbloem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fleur de banane”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 62 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#778Val St. Lambert
Een grote vaas van kleurloos en rood kristal. Gemerkt met label.
Un grand vase en cristal rouge et incolore. Marque et label.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 50/60 -
#462Christian Silvain
Een paar pendants met symbolische onderwerpen. Lithografieën in kleur, gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd 61/100 en 87/100 buiten de plaat.
Paire de pendants au sujets symboliques. Lithographies en couleurs, signées dans et hors planche, numérotées 61/100 et 87/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#140
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,38 gEstimate: € 400/500 -
#598
Een gedeelte van antiek Thais Boeddhabeeld van hout op sokkel.
Une partie d’un Bouddha Thaï antique en bois sur un socle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 650/700 -
#148Val St. Lambert
Een garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.
Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.No longer availableDim. h: 40,5 & 22 cmEstimate: € 300/400 -
#86
Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten.
Une table à allonges en chêne à pieds tournés aux étranglements.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 80/100 -
#645
Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Une petite vitrine ovale à la décoration de parquetterie et montures en bronze doré.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 200/220 -
#673
Een olifant met een jong van gebeeldhouwd ivoor. Japan (?), eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Eléphant et son petit en ivoire sculpté. Japon (?), premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 120/200 -
#821
Een sobere langgerekte houten buffettafel.
Une table à buffet allongée.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#724Hilde Hendrickx
“De tennisspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de tennis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 50/80