Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vierhoekige vaas van gesatineerd glas met een tinnen florale versiering. Naams werk, periode art deco.
Doyenne

Een vierhoekige vaas van gesatineerd glas met een tinnen florale versiering. Naams werk, periode art deco.

Vase carré art déco en verre satiné au décor floral en étain. Travail namurois, années 30.
Dim. h: 29 cm
SKU: 0202160341.
Category: Glaswerk.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #158

    Een siervaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine schilfer aan de rand.

    Vase en verre de Boom à décor de fleurs peint à la main. Petit éclat au bord.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #113

    Een lot roze opaalglas, bestaande uit een parfumverstuiver, twee vazen en een coupe op voet en een drageoir.

    Lot d’opaline rose comprenant un vaporisateur à parfum, deux vases et une coupe sur piédouche et un drageoir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #759

    Een vaas van meerkleurig glaspasta.

    Vase en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #68

    Glasservies van gegraveerd glas met een geribbelde voet. Zestig stuks.

    Service de verres en verre gravé. Pieds à tiges à côtes. Soixante pièces.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #81

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee grote kelkvazen op hoge voet, een gele vaas, een geslepen schaal, een karaf, ...

    Lot de verres comprenant deux grands vases forme calice sur haut pied, un vase coloré jaune, un plat taillé, une carafe etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #582

    Een vaas van glaspasta met een meerkleurig mirafioredecor.

    Vase en pâte de verre à décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #337

    Twee verschillende glazen karaffen, waarvan één zonder stop en een vierkante van kristal met twee likeurglaasjes. De laatste beschadigd.

    Deux carafes différentes en verre dont une sans bouchon, l’autre carrée et accompagnée de deux gouttes. Cette dernière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #471

    Een fles van wit opaalglas in de vorm van Columbus op een zuil. Naar het voorbeeld te Barcelona.

    Une bouteille en opaline en forme d’une colonne surmontée de Christophe Colomb. D’après le monument à Barcelone.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #421

    Een gevarieerd lot kleurloos glas en kristal bestaande uit o.a. een coupe (gemerkt Val St. Lambert), twee schaaltjes op voet (gemerkt Baccarat), een onderschoteltje, zes bestekhouders, enz...

    Lot varié de verres et de cristaux incolores dont une coupe de Val St-Lambert, deux plats sur piédouche de Baccarat, une soucoupe, des porte-couteaux etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #71

    Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit twee dekseldoosjes, twee pillendoosjes, een dekselpot op schaal, een pennenkoker met deksel en twee verschillende borden.

    Lot de porcelaines varié comprenant deux pots couverts, deux boîtes à pilules, un pot couvert sur présentoir, un cylindre à crayons couvert et deux assiettes diverses.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #783

    Een gedeeltelijk porseleinen servies met gedrukt bloemendecor bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje, zes kopjes en zeven borden.

    Partie de service en porcelaine à décor de fleurs imprimé comprenant une cafetière, un sucrier, un pot à lait, six tasses et sept assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #662
    Alicia Rymowicz
    Period: Kazan, 1907

    “Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #372
    Boris O’Klein

    “Bal Tabarin”. Ingekleurde ets. Gesigneerd.

    “Bal Tabarin”. Eau-forte en couleurs. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 x 49 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #484

    “Pontius Pilatus wast de handen in onschuld”. Olieverf op doek.

    “Ponce Pilate s’en lave les mains”. Huile sur toile.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #37

    Een tuinbeeld van zink in de vorm van een dame naar een werk van Henri Ple.

    Sculpture de jardin en zinc représentant une femme d’après Henri Ple.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #456

    Een eikenhouten staande klok met koperen wijzerplaat. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 218 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #388

    Een lot boeken bestaande uit: - Twee magazines met betrekking tot het Belgische koningshuis. 1935 - 1936. - “Le musée des arts décoratifs. Palais du Louvre, Pavillon de Marsan: Le bois.” Ed. Vromant Co, Bruxelles. Tweedelig. - “Visuele Historie: Aanschouwelijk overzicht van de algemene en vaderlandse geschiedenis.” Ed. G.B. Van Goor Zonen’s uitgeversmaatschappij, ‘s Gravenhage.

    Lot de livres comprenant: - Deux magazines concernant la dynastie belge. 1935-1936. - “Le musée des arts décoratifs. Palais du Louvre, Pavillon de Marsan: le bois”. Ed. Vromant Co, Bruxelles. Deux volumes. - “Visuele Historie: Aanschouwelijk overzicht van de algemene en vaderlandse geschiedenis.” Ed. G.B. Van Goor Zonen’s uitgeversmaatschappij, ‘s Gravenhage.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #563
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal met een geslepen decor van een uil in een boom. Gemerkt.

    Vase en cristal incolore à décor taillé d’un hibou dans un arbre. Avec griffe.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #832

    Een Engelse staande klok in een mahoniehouten kast en geelkoperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.

    Horloge de vestibule en acajou. Cadran en cuivre jaune. Angleterre, vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 214 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #310

    Een 18 karaats geel gouden armband gegraveerd met Griekse fries.

    Bracelet en or jaune 18 ct décoré d’une frise à la grecque gravée.
    No longer available
    Dim. 22,85 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #482
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de bois”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More