“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.
#509
“Bospad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Chemin forestier." Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 59 x 99 cmEstimate: € 80/120 -
#100
Een 18 K geelgouden gedraaide halssnoer.
#610
Een groepje van schakende dames van porselein. Merk van Dresden. Klein letsel.
#597Meissener Bleikristal
#176
Cabinet Louis XV à quatre portes et trois tiroirs. Pays mosan, XVIIIème siècle.No longer availableDim. 142x62x206cmEstimate: € 300/500 -
#23Kaiser, Germany
"Nu féminin". Une figurine de biscuit blanc monochrome. Marqué et avec socle en bois.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#675
Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
#307Val Saint Lambert
#646
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
#255
Un étui à cigarettes rectangulaire en argent guilloché avec un monogramme central. Charnières doubles, quelques usures. Poinçons de Birmingham, lettre de date g pour 1881, poinçon de fabricant Colen Hewer Cheshire.No longer availableDim. 13,5 x 7,5 cm 200 gEstimate: € 80/120 -
#341
Un chauffe-pieds rond en bois de noyer tourné. XIXème siècle. Sans réchaud.No longer availableDim. H. 15, Ø 23 cmEstimate: € 20/30