Similar lots by type
-
#756Een fraai notenhouten bijzettafeltje op drie poten.
Jolie table d’appoint en noyer sur trois pieds.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#705Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.
Encoignure en chêne avec un tiroir et portes arrondies à lattes. Pays-Bas vers 1830.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#760Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. 42 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#732Een houten hoekkastje met één deur en één lade.
Petite encoignure ouvrant à une porte et un tiroir.No longer availableDim. 105 x 73 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#730Een notenhouten armstoel, bekleed met fluweel. Op wieltjes.
Fauteuil en noyer recouvert de velours. Sur roulettes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#680Een kleine klapsecretaire met een lade boven het blad en onderaan een open compartiment, twee kleine laden en een deurtje.
Petit secrétaire à abattant avec un tiroir en dessus de la tablette et un casier, deux petits tiroirs et une porte en dessous.No longer availableDim. 138 x 65 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#687Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.
Petite encoignure servant à bar avec une porte tournante en dessus d’un tiroir.No longer availableDim. 98 x 58 x 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#780Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren
Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 50 / 70 -
#715Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#735Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
Une chaise élisabéthaine en chêne partiellement tourné.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#786Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#685Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#766Een rond bijzettafeltje op gebogen poten.
Table d’appoint ronde sur pieds courbés.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#695Een antieke Franse mahoniehouten canapé.
Canapé ancien en acajou. Travail français.No longer availableDim. b: 186 cmEstimate: € 180 / 240 -
#740Een rond bijzettafeltje met onyxen blad, gedragen door messingen Maenaden.
Guéridon rond à tablette en onyx portée par des Maenades en laiton.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#745Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.
Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#725Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
Table ovale à abattant et sur roulettes.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.
No longer available -
#770Een notenhouten wandconsole.
Console en noyer.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 30 / 50 -
#678Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.No longer availableDim. 38 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#776Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.
Table à ouvrage ovale. Intérieur à six compartiments.No longer availableDim. 73 x 58 x 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#676Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.
Table à ouvrage en ronce de noyer à tablette abattante.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200 / 240 -
#790Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#750Een paar gebeeldhouwd notenhouten stoelen met gecapitoneerde rug. Op wieltjes (1 manco).
Paire de chaises en noyer sculpté à dossiers capitonnés. Sur roulettes (1 manque).No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#585Een paar barokke vuurbokken van messing en smeedijzer. XIXde eeuw, deels XVIIde eeuw.
Paire de chenets baroques en laiton et fer forgé. XIXème siècle, en partie XVIIème siècle.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#615Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 240 / 260 -
#212“Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#697Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
Vase balustre et potiche en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18Een kleurloos kristallen schenkkan in Lodewijk XV-stijl met verzilverde monturen.
Verseuse en cristal incolore de style Louis XV aux montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#260Geelgouden Portugaleser van 100 Mark 1886, ontwerp J. Lorenz. Gemonteerd als hanger. Ter herdenking van de eerste steenlegging van het Rathaus van Hamburg, dat afbrandde in 1843.
Portugaleser de 100 Mark 1886 en or jaune. Dessin J. Lorenz. Montée en pendentif. Commémorant la construction de l’Hôtel de Ville de Hambourg, détruit dans l’incendie de 1843.No longer availableDim. 36,8 g brutoEstimate: € 2000 / 3000 -
#224Auguste J.H. Van SteenackerPeriod: 1890-1965“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#232E. Coates“Uitgestrekt landschap met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1865 (?).
”Paysage étendu et bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1865 (?).No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#74J. De Belder“Zicht op de begijnhofpoort te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue du béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#147Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor 12 personen in ménagère. Enkele manco’s en enkele latere toevoegingen.
Couvert en métal argenté pour 12 personnes. Dans une ménagère. Quelques manquants et quelques rajouts.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#679Een regulateur in houten kast. Met slinger en sleutel.
Régulateur en bois noirci. Avec balancier et clé.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#484“Rosa Indica Vulgaris” & “Rosa Indica Cruenta”. Twee reproducties naar Redouté.
“Rosa Indica Vulgaris” et “Rosa Incica Cruenta”. Deux reproductions d’après Redouté.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 40 / 50

