Other lots in this auction
-
#618Jadwega MatawowskaPeriod: 1874 - 1963
“Portret van Koning Albert I. Pastel op papier. Gesigneerd links bovenaan.
“Portrait du Roi Albert I”. Pastel sur papier. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 400 / 600 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct. en een centrale diamant van +- 1,12 ct. HSI 1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,49 ct. Et un diamant central de + - 1,12 ct. HSI 1.No longer availableDim. 4,58 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#51
Een kleine bronzen jongensbuste op een voetstuk van rood marmer.
Buste de garçon en bronze sur base en marbre rouge.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 45 / 60 -
#693
Twee diverse wandplaten van keramiek, met voorstelling van een discusvis (23 x 29 cm) en andere siervissen . Omstreeks 1970.
Deux décorations murales en céramique représentant des poissons. Vers 1970.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#469P. van der Heijden
“Hommage à Tomado”. Gemengde techniek achter glas (gebarsten). Gesigneerd en gedateerd 1988. Tilburgse kunststichting.
“Hommage à Tomado”. Technique mixte sous verre (cassé). Signé et daté 1988. Ed. Tilburgse Kunststichting.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#211Auguste Moreau
“Enfant mandoline”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Postume geut.
Enfant à la mandoline”. Statue en bronze sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#94
“Zeventiende eeuws landschap met boerderijen”. Olieverf op paneel.
“Paysage du XVIIe siècle avec fermes”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 14,5 x 19,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#408
Een gevarieerd lot met insignes, medailles enz. van diverse landen, waaronder België en Duitsland.
Lot varié d’insignes, de médailles etc. de différents pays dont Belgique et Allemagne.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#503
Een lot van twee lange gemberpotten met houten deksels en een balustervaas van Chinees porselein, versierd met meerkleurige decors.
Lot de deux pots à gingembre à couvercles en bois et un vase balustre en porcelaine de Chine, différents décors.No longer availableDim. h: 30 & 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#57
Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.
Lot de treize bouteilles en faïence provenant de Saône et Loire.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#428
Een bronzen inktpotje in de vorm van een helm op albasten basis. Met opschrift 1914 - 18.
Encrier en bronze en forme de casque sur base en albâtre. Inscrit 1914-18.No longer availableDim. 6,5 x 16 x 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#584Paul Delvaux
“Kop van een jonge vrouw met juweel”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1982 in de plaat.
“Tête de jeune femme au bijoux”. Litho. Signée et datée 1982 dans la planche.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 200 / 300