Similar lots by type
-
#405
Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de différents napperons et pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#323
Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.
Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#465
Een lot verschillende sierlapjes van kloskant en lintkant. We voegen er een aantal zakdoekjes aan toe.
Lot de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban. Nous ajoutons quelques mouchoirs.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#455
Drie verschillende tafelkleedjes met bijpassende servetten en één groot tafelkleed bezet met borduurwerk.
Trois différents napperons et serviettes assorties et une grande nappe aux broderies.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#410
Een lot verschillende tafeldoekjes van kloskant, lintkant en borduurwerk.
Lot de différents napperons en dentelle aux fuseaux, dentelle au ruban et broderie.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#435
Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.
Lot de différents napperons crochetés et un châle.No longer availableEstimate: € 40 / @60 -
#415
Een lot zwarte mechanische Chantilly kant. e.a.
Lot de dentelle Chantilly noire e.a.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#815
Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.
Trumeau en bois et plâtre noirci et doré à décor de vignes. Petits accidents. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 172 x 96 cmEstimate: € 150 / 200 -
#520
Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
Deux bordures en dentelle machinale noire.No longer availableDim. 230 x 9 en 520 x 9 cmEstimate: € 50 / 100 -
#813
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#831
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#811
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl, versierd met details van églomisé.
Miroir en bois doré de style baroque décoré aux détails en églomisé.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#420
Twee verschillende bloesjes met kanten motieven.
Deux différentes blouses aux motifs en dentelle.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#314
Een spiegel van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemen.
Miroir en bois polychrome de style Louis XV décoré de fleurs.No longer availableDim. 81 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#425
Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de napperons et de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#252
Een ovale spiegel van verguld hout, bovenaan versierd met een acanthusblad.
Miroir ovale en bois doré, surmonté d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. h: 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#818
Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 350 / 500
Other lots in this auction
-
#278AMC
Een art deco schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée art déco en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#82
“Zicht op het Steen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
“Vue du Steen”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 25 / 40 -
#63
Een lot van zes borden en een dienblad op koperen voet van meerkleurig en verguld porselein, waarbij twee Weense, een Engels, twee Belgische en de laatste van Limoges.
Lot de six assiettes et un plateau sur piédouche en cuivre, en porcelaine polychrome et dorée dont deux de Vienne, deux anglaises, deux belges et le dernier de Limoges.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#523
Miniatuurcabinetje met schuifdeurtjes en inlegwerk. Naar Japans voorbeeld.
Cabinet miniature à portes glissières et incrustations. D’après un exemple japonais.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#403
Een lot van vijf vazen van opaalglas met handgeschilderde decors.
Lot de cinq vases en opaline aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#64Bilons
“Boerin aan een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysanne devant sa ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100Estimate: € 30 / 50 -
#718Ifoco
Verrekijker in tas.
Une paire de jumelles dans leur étui.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#640
Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl. Restauratie bovenaan.
Chevalet de peintre en bois de style Louis XV. Dessus restauré.No longer availableDim. h: 171 cmEstimate: € 120 / 200 -
#606
Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.No longer availableDim. 272 x 135 x 54 cmEstimate: € 400 / 600 -
#128
“La musique” & “Papillon”. Twee beelden van bruingepatineerd zamak op houten voetstukken.
“La musique” et “Papillon”. Deux sculptures en régule à patine brune sur bases en bois.No longer availableDim. h: 55 & 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#703
Een fantasie Japanse tanto.
Tanto japonais décoratif.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#112De Volder
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 40 / 60