Other lots in this auction
-
#302
Een paar tegeltableaus naar werken uit de XVIIe eeuw.
Une paire de tableaux de carreaux d'après des œuvres du XVIIe siècle.No longer availableDim. 40 cm x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#339Mats Jonasson, Sweden
Een kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.
Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#440
Negen postzegelalbums “Victoria” met Belgische zegels. Van de jaren dertig tot de jaren 80 postfris, afgestempeld en eerstedag. Uitvoerig, in goede staat en behoorlijk volledig.
Neuf albums de timbres « Victoria » avec timbres belges. Des années 1930 aux années 1980 MNH, oblitérés et premier jour. Ample, en bon état et assez complet.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#614Chris Van Thienen
“Imaginair landschap.” Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 02/2012.
“Paysage imaginaire”. Acrylique sur toile. Signée et datée 02/2012.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127
Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.
Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#268
Twee bajonetten omstreeks 1940.
Deux baïonnettes vers 1940.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 90 / 120 -
#438
“Geluksgod met staf” & “Geluksgod met kind”. Twee beelden van Lu en Fu van meerkleurig porselein. Volksrepubliek.
« Dieu de la chance avec bâton » et « Dieu de la chance avec enfant ». Deux figurines de Lu et Fu en porcelaine multicolore. République populaire.No longer availableDim. h: 60 & 58 cmEstimate: € 220 / 240 -
#296
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl. Bekleed met ecru fluweel.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII. Doublé de velours écru.No longer availableDim. H: 110 cmEstimate: € 60 / 100 -
#631
Een kleurloos kristallen schaal op messingen voet van dolfijnen.
Un bol en cristal incolore sur une base en laiton de dauphins.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#75
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 600 / 650 -
#105
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,75 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 850 / 950 -
#289
Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.
Une bannière encadrée des chasseurs à pied belges. 1891.No longer availableDim. 66 x 34 cmEstimate: € 40 / 50