#241GuerinEen aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#261Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.
#263Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
#20Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een parel.
#26Een paar bijzetstoeltjes in Lodewijk XV-stijl met fijn uitgestoken versieringen.
Paire de chaises volantes de style Louis XV aux décors finement sculptés.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#141Een schouwpendule van zwart marmer.
#565Een gesculpteerd hardhouten Aziatische salontafel. Met glazen blad.
#155Een zilveren milieu-de-table met glazen recipiënt, versierd met Lodewijk XV-motieven.
Milieu de table en argent avec réceptacle en verre, décoré de motifs Louis XV.No longer availableDim. 15 x 46 cm 1115 gEstimate: € 450 / 550 -
#542Zes diverse gravures door Fred Bervoets, P. Wouters, Roland De Volder, Raf Coorevits e.a. Met enkele folders.
#559Een regulateur met slinger van hout en glas met bovenaan gesierd met paard.
#274Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Cathédrale d’Amiens”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en “1e état”.
#554Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 75 / 100