Other lots in this auction
-
#825Swarovski
Een treintje van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een locomotief, een kolenwagon, personenwagon, tankwagen en een containerwagon. Op houten treinspoor. Bijgevoegd een brugboog en een kristallen belletje.
Un petit train en cristal taillé incolore, comprenant une locomotive, un wagon à charbon, un wagon pour voyageurs, un wagon à combustible et un wagon conteneur. Sur rails en bois. Nous ajoutons un pont et une clochette en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#871Baccarat
Drie kleurloos kristallen schaaltjes.
Trois petites coupelles en cristal incolore.No longer availableDim. 8 x 22 cmEstimate: € 30/50 -
#158
Een lot van 19 verschillende gegraveerde en gemerkte servetringen. Engelse keuren.
Un lot de 19 anneaux à serviettes gravés et marqués. Poinçons anglais.No longer availableDim. 318,95 gEstimate: € 150/200 -
#623
Een Chinees tempeltje van fijn gesculpteerd been.
Un petit temple en os sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120/160 -
#348Herman Carlson Levin, Göteborg
Een mandoline.
Une mandoline.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 50/60 -
#183Val St. LambertPeriod: 1905 - 1909
Een vaas van tweelagig glas, geëtst met fluorwaterzuur, versierd met een gestileerd bloemendecor van gekleurd en met oxidedamp gemetalliseerd email. Ontwerp van de Gebroeders Muller voor Val St. Lambert. Gemonogrammeerd ‘VSL’.
Un vase à double couche de verre, décor fait à l’acide fluor, décoration de fleurs stylisés en émail métallisé à la vapeur d’oxyde. Création par les frères Muller pour Val St. Lambert. Porte le monogramme ‘VSL’.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 1000/1200 -
#284Henri Joseph Pauwels
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 78 cmEstimate: € 80/120 -
#671
Een vaas van gekleurd glas in Murano-stijl.
Un vase en verre de couleur, style Murano.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#130
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale amethist van ± 15 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et une améthyste centrale de ± 15 ct.No longer availableDim. 14,34 gEstimate: € 1900/2000 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,73 ct. en een centrale smaragd van ± 1,05 ct. Met certificaat.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,73 ct et une émeraude centrale de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 750/850 -
#819
Een lot van vier kleine Japanse schilderijtjes op papier.
Un lot de quatre petites peintures japonaises sur papier.No longer availableDim. 17 x 12; 4 x 19 & 20 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#487
Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van vogels en bloeiende struiken. Een haarlijn over de gehele lengte.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise, décor d’oiseaux et de buissons en floraison. Un cheveux sur toute la longueur.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/60