#558Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
#692Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#588Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
#593Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.
#518Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
#568Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
#615Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#675Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#508Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#575Een achtarmige bronzen luchter.
#538Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
#594Not Under command -MeteoriteEen scheepslantaarn van messing en koper.
#457AnkerlichtEen metalen scheepslantaarn.
Un vase en cristal taillé à décor vert. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 70 / 90
#404Pierre Leterme“Het zwanenmeer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 84/85 buiten de plaat.
Swan Lake . Lithographie. Signée, datée de 1973 et numérotée 84/85 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#193H. Lebrun à St. HubertEen staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast, versierd met bloementuilen en barokke motieven. Uurwerk met mooi bellenwerk. De wijzerplaat gemerkt. Omstreeks 1800. Vernis onderaan beschadigd en kleine herstelling aan een hoekje.
#315Een 18 K geelgouden ketting met hanger. Qu’hier, Que demain.
#450Een lot zilver, bestaande uit een Sterling zilveren schotel, een 835‰ sauskom en een 830‰ kom.
#323Twee paarse glazen designschalen, waarbij één Italiaanse en één Franse.
#567Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.
#413Een staande Quan Yin van gesculpteerd speksteen.
#90Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 650 / 750 -
#394“De Orgie”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1971 en genummerd 47/60 buiten de plaat.
L’Orgie . Lithographie. Signée et datée 1971 et numérotée 47/60 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Een rechthoekige amethist van 7,79 ct. met AIG rapport.
Coffre en chêne de style gothique avec des panneaux de lettres sculptés à l'avant. Partiellement d’époque.No longer availableDim. 30 x 47 x 25 cmEstimate: € 60 / 80