Similar lots by type
-
#178
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 300/320 -
#903
Een klein sac-a-perlesluchtertje.
Un petit lustre sac-à-perles.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#231
Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.
Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/240 -
#793
Een olielamp van gedreven geel koper in barokke stijl op bronzen voet.
Une lampe à huile en cuivre jaune repoussé, style baroque, sur pied en bronze.No longer availableDim. h: 53 cm (zonder glas)Estimate: € 60/80 -
#863
Een art deco bureaulamp van vol messing.
Une lampe de bureau en laiton plein Art Déco.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/120 -
#868
Een lampenvoet van celadonporselein.
Un pied de lampe en porcelaine céladon.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30/50 -
#641
Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Une paire de pieds de lampe en laiton, style Art Déco, décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 260/300 -
#252
Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal aux barres de verre.No longer availableDim. l:83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360/400 -
#279
Een albasten lamp met een jongetje dat met een kat speelt. Enkele reparaties aan de voet en haarlijnen in de kap.
Une lampe en albâtre d’un garçon jouant avec son chat. Quelques réparations au pied et cheveux dans la coupole.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40/60 -
#448
Een lot van drie paar koperen kandelaars en één paar van verzilverd metaal.
Un lot de trois paires de candélabres en cuivre et une paire en métal argenté.No longer availableDim. h: 21 - 26 cmEstimate: € 40/60 -
#238
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#419
Een vaas en een lampenvoet in resp groen en roze kristal.
Un vase et un pied de lampe en cristal vert et rose.No longer availableDim. h: 36,5 cm h: 56 cmEstimate: € 60/100 -
#234
Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#227
Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.
Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/240 -
#253
Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal et barres de verre.No longer availableDim. l: 83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360/400 -
#224
Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 en 70 cmEstimate: € 60/80 -
#248
Een sac-a-perlesluchter met glazen kralen.
Un lustre sac-à-perles à perles en verre.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 100/160 -
#453
Een paar bronzen kandelaars.
Une paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80/100 -
#217
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#901
Een klein koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre à six points lumineux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#482
Een verzilverde kandelaar met glazen sierelementen.
Un candélabre argenté, éléments décoratifs en verre.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100/120 -
#893
Een koperen luchtertje met zes kaarsenhouders en twee rijen lampjes en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en cuivre à six bougeoirs et deux rangées de lampes, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/100 -
#213
Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/240 -
#208
Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.
Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#148
Een Capodimonte zuil met afbeelding van badende nimfen en cherubijntjes. Onderaan gemerkt en genummerd. Verder een bonbonnière met deksel, versierd met porseleinen bloemen en gekroond met een cherubijn. Lichte beschadiging aan de bloemen. Onderaan gemerkt en gedateerd: 1965.
Une colonne Capodimonte, représentation de nymphes qui se baignent et chérubins. Marque et date sous la base. Et une bonbonnière à couvercle, décoration de chérubin et fleurs. Petit dégât au fleurs. Marque sous la base et datée: 1965.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120/180 -
#751
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond van bloemen op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise , décor Famille Rose d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches sur fond de fleurs et arrière-plan bleu clair.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 140/160 -
#563
Een kalebasvormige vaas van brons, versierd met een draak in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Une gourde en bronze, décor de dragon en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#122Hubert Coeck
“Zicht op het oud veer van Niel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le vieux bac de Niel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#310
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 700/800 -
#313
Een Portugese gitaar.
Une guitare portugaise.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80/100 -
#548
“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
Deux netsukes en os sculpté, représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#427Val St. Lambert
Een kristallen lampvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal, vert dans la masse. Marque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30/35 -
#799
Twee interieurs van herenwoningen, kleurengravures. Beide gesigneerd en resp. genummerd 45 & 86/300 buiten de plaat.
Deux gravures en couleurs, représentation de maisons de Maître. Signées et numérotées 45 & 86/300 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#653
Een Chinese porseleinen cache-pot met florale motieven en tekens.
Un cache-pot chinois, décoration de motifs à fleurs et signes.No longer availableDim. Ø 58 cmEstimate: € 1300/1500 -
#228Toussaint Le Noir à Paris
Een verguld bronzen Lodewijk XVI wandklok z.g. cartel d’alcôve. Gemerkt op de wijzerplaat.
Cartel en bronze doré. Période Napoléon III.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 800/1000 -
#387
Een oude bloeddrukmeter in metalen doos.
Un ancien tensiomètre dans une boîte en métal.No longer availableEstimate: € 25/30