Similar lots by type
-
#621
Een theepot van Satsuma-aardewerk met diverse personages in het decor en tuit en het handvat in de vorm van een draak. Onderaan gemerkt.
Théière en faïence de Satsuma décoré de plusieurs personnages dans un paysage. Le bec et l’anse en forme de dragons. Marque sous la base.Dim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#623
Een paar grote Chinese schotels van blauw en wit aardewerk met een vissendecor. Onderaan gemerkt.
Paire de grands plats en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de poissons. Marques aux versos.Dim. Ø: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371
Een cachepot van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl.
Cache-pot en faïence polychrome de style art nouveau.Dim. Ø: 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#198Boch Frères Keramis
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een decor van gestileerde bloemenranken. Onderaan gemerkt. Model D746, Ch. Catteau.
Vase en faïence à décor polychrome et au décor de branches fleuries stylisées. Marque sous la base: Modèle D746, Ch. Catteau.Dim. h: 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#618
Een vaas van gepolychromeerd terracotta, versierd met een drakenreliëf. Onderaan gemerkt met stempel.
Vase en terre cuite polychrome décoré de dragons en relief. Cachet sous la base.Dim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#487
Een langwerpige en een bolle vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor in reliëf. Jaren 50.
Un vase allongé et un vase sphérique en faïence polychrome décorés de fleurs en relief. Années 50.Dim. H 26 & 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#343
Een aardewerken dekselvaas met een meerkleurig bloemendecor.
Vase couvert en faïence à décor de fleurs polychrome.Dim. h: 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#208
Een lot van veertien stuks ‘Lusterware’. XIXe eeuw.
Collection de quatorze pièces en lusterware anglais. XIXe siècle.Estimate: € 100 / 150 -
#467
Een ruiter te paard van terracotta met sporen polychromie. Tang-dynastie(?).
Cavalier à cheval en terre cuite aux traces de polychromie. Possible dynastie Tang.Dim. H 33 cmEstimate: € 140 / 160 -
#488
Twee terrines van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend en een kat.
Deux terrines en faïence polychrome représentant un chat et une poule. Travail chinois.Estimate: € 120 / 200 -
#68Bewley Pottery, England
Een vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 1940.
Vase en faïence polychrome décoré d’un décor aux fleurs. Marque et date 1940 sous la base.Dim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#708
Twee balustervazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in een landschap.
Deux vase balustres en faïence de Satsuma aux décors de geisha dans un paysage.Dim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#358
Een bierkruik van Brussels aardewerk met tinnen montuur. Geijkt 1822.
Chope en faïence de Bruxelles au monture en étain. Vérification 1822.Dim. H 21 cmEstimate: € 55 / 65 -
#291
Een lot van vier naakte vrouwentorso’s, resp. van hout, gips, terracotta en geel koper.
Quatre torses de femmes nues respectivement en bois, en plâtre, en terre cuite et en cuivre jaune.Estimate: € 80 / 120 -
#461
Een groep bestaande uit acht Chinese personages van meerkleurig aardewerk.
Groupe comprenant huit personnages chinois en faïence polychrome.Dim. h: 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#647
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk.
Paire de vases en faïence de Satsuma.Dim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#418
Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.
Perroquet en faïence polychrome. Chine.Dim. H 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#721
Een vrouwenfiguur van terracotta. Onderaan gemonogrameerd.
Femme en terre cuite. Monogramme sous la base.Dim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#237
Een tulpenvaas van blauw en wit aardewerk. Naar de XVIIde eeuw. Restauratie aan de voet.
Tulipier en faïence bleue et blanche. D’après le XVIIe siècle. Restauration au pied.Dim. H 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#593
Een groep meerkleurig en verguld aardewerk bestaande uit vier apen met een verwijzing naar het thema “Horen, zien en zwijgen”. Onderaan gemerkt.
Groupe en faïence polychrome et doré comprenant trois singes “entendre, voir et se taire” surmontés d’un quatrième.Dim. H 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#473
Een Chinees personage van polychroom geglazuurd terracotta. Ming-dynastie(?). Handen ontbreken.
Personnage chinois en terre cuite polychrome. Possible dynastie Ming. Mains manquent.Dim. H 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#577
Een groep meerkleurig Japans aardewerk in de vorm van een Satsuma vaas op een Fô-hond.
Groupe en faïence polychrome de Japon en forme de vase de Satsuma flanqué d’un chien de Pho.Dim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678
Een sierbord van geglazuurd terracotta en versierd met schelpen en zeesterren in reliëf.
Assiette décorative en terre cuite à glaçure grise et décorée de coquilles et d’étoiles de mer en relief.Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 30 / 35 -
#537
Een groep meerkleurig Japans aardewerk bestaande uit twee pauwen. Herstelling aan een staart.
Groupe en faïence polychrome du Japon comprenant deux paons. Réparation à une queue.Dim. H 26 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#675
Een lot van zeven messingen jaarpendules waarvan vijf onder stolp, één zonder stolp en één met rechthoekige glazen kast.
Lot de sept pendules aux mouvement annuels en laiton, dont cinq sous globe, une sans globe et une dans une petite vitrine rectangulaire en verre.Estimate: € 35 / 60 -
#142Leon Vannueten
“Boerenlandschap bij maanlicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de campagne au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.Dim. 70 x 80 cmEstimate: € 420 / 500 -
#336
Twee buffetkasten met opzet van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een paneeldeur en één lade en bovenaan een glas-in-lood deur . Omstreeks 1900.
Deux buffets à deux corps en chêne sculpté de style renaissance. Le bas à une porte au panneau et à un tiroir. Le dessus à une porte au vitrail. Malines, vers 1900.Dim. H 222 cmEstimate: € 120 / 180 -
#274Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Arbeid aan de scheepskade”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Laboureur au bord de l’Escaut”. Pastel sur papier. Signé.Dim. 57 x 72 cmEstimate: € 50 / 80 -
#387
“De tingieter”. Een gepatineerd bronzen beeldje op een marmeren sokkeltje.
“Le fondeur d’étain”. Statuette en bronze patiné sur socle en marbre.Dim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#740
Een lot van negen verschillende horloges.
Lot de neuf montres différentes.Estimate: € 100 / 150 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180 / 250 -
#566
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 290 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#178
Twee oude deurkloppers, waarvan één van brons.
Deux heurtoirs divers dont un en bronze.Estimate: € 120 / 140 -
#620
Schrijftafel van mahoniehout in Georgian stijl met één lade in de gordel. Twee koperen sierelementjes bovenaan de poten ontbreken. We voegen er twee stoelen in Regency-stijl aan toe.
Ecritoire en acajou de style Georgian ouvrant à un tiroir en ceinture. Deux éléments décoratifs en cuivre au dessus des pieds manquent. Nous ajoutons deux chaises de style Regency.Dim. 100 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393
Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30 / 40 -
#180
Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 2 ct.Dim. 8.60 gEstimate: € 2400 / 2600