#25
“Hanuman”. Een massief bronzen beeldje van de god met de apenkop.
"Hanuman". A solid bronze figurine of the monkey-headed god.No longer availableDim. H: 13 cmEstimate: € 100/120 -
#399
“Abstract expressionisme”. Een schilderij, inkt op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd.
#665Murano
Een Murano vaas met rood in de massa.
A Murano vase with red in the mass.No longer availableDim. 34 x Ø 14 cmEstimate: € 75/125 -
#534
Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
#54Roger Borgluw(?)
“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
#177
Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
#622
Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.
#524
#346
Een mahoniehouten klaptafel op wieltjes.
A mahogany folding table on wheels.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 40/70 -
#698
#511Luisa Battaglia
#642
Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.
Three various convex vases of Chinese pottery.No longer availableDim. H. ca 12,5 cmEstimate: € 60/80