#570“De vier continenten naar P.P. Rubens”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.
#27Val Saint LambertEen drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
#627Drie vaasjes van cloisonné op messing. Met houten sokkeltjes.
#529Aug. MertensPeriod: 1908-1993“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
"Marine". Huile sur toile. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#303Franklin Porcelain“The meadowland butterfly vase” & “The country garden butterfly vase”. Een paar porseleinen vazen met decors van John Wilkinson. Gemerkt. 1981.
« Le vase papillon des prairies » & « Le vase papillon des jardins champêtres ». Une paire de vases en porcelaine à décors de John Wilkinson. Marqué. 1981.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 40 / 60 -
#619Jan BosschaertPeriod: °1957“Aan de rand van de stad”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd 78/100 buiten de plaat.
#422Japanse houtdruk met waterpartij.
#288Drie bajonetten begin 20ste eeuw.
#694Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#415Obermaier, MünchenEen oude mannequin. Kleine letsels en slijtage.
Un vieux mannequin. Légères blessures et usures.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 100 / 150