Other lots in this auction
-
#481Een Napoleon III luchter met oranje albasten coupe en en drie lichtpunten met satijnglazen kapjes.
A Napoleon III chandelier with orange alabaster coupe and three light points with satin glass shades.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#355National“Juice-King.” Aluminium Fruitpers.
"Juice King." Aluminum Fruit Press.No longer availableDim. h 21,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#54Roger Borgluw(?)“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
“CMB - Mer-de Ville.” Caricature - Pencil on paper. Signed, dated 1974.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#530Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds of +- 0.47 ct.No longer availableDim. 2,67 gEstimate: € 500 / 600 -
#531“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 250 / 400 -
#168Rotary Club Waregem“Jubileum kunstmap - 1970-1980”. Kunstmap uitgave door Rotary Club Waregem bestaande uit diverse litho’s van Bram Bogaert, Roger Raveel, Pol Mara, Atila, Marcel Maeyer, Bengt Lindström, Eugène Dodeigne, Vic Gentils.
“Jubilee art folder - 1970-1980”. Art folder published by Rotary Club Waregem consisting of various lithographs of Bram Bogaert, Roger Raveel, Pol Mara, Atila, Marcel Maeyer, Bengt Lindström, Eugène Dodeigne, Vic Gentils.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#564Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.No longer availableDim. H: 14-19 cmEstimate: € 120 / 140 -
#362Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.
A mahogany library step. XIX century.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#313Willy VandersteenEen lot van 4 Suske & Wiske strips, vroege edities, met bijgevoegd De Zingende Aap van Jommeke en Het Lodderhoofd van Nero.
A lot of 4 Suske & Wiske comics, early editions, with a Jommeke and Nero added.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#439Japanse houtdruk met waterpartij.
Gravure sur bois japonaise avec pièce d'eau.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#27Een metalen fotokader met hellebaarden en helm met pluimen, met oude foto van een bezorgd kind.
A metal photo frame with halberds and plumed helmet, with an old photo of a worried child.No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#171“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60 / 80

