#32“Nederlands winterzicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
"Dutch winter view." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.
#88Val Saint Lambert“Elysee”. Een paar kristallen kandelaars in originele doos, gemerkt.
#272Jan Van Riet“Stilleven met fruit”. een chromolitho getekend buiten de plaat Jan Van Riet en genummerd 76/110 en gedateerd 1983.
"Still life with fruit." A chromolithograph signed outside the plate by Jan Van Riet, numbered 76/110, and dated 1983.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#538Een paar vintage betonnen tuinbeelden in de vorm van een dennenappel.
#307Een lot Delfts blauw. Waaronder vier dekselvazen gemerkt ‘Piramide’ en een gewoon gemerkte dekselvaas en fluitvaas.
#435Twaalf gekleurde wijnglazen glazen van Boheems glas.
#51Een vintage design, geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt, maker gesigneerd en genummer 203/280.
A vintage design, cut crystal vase. Marked at the bottom, signed by the maker, and numbered 203/280.No longer availableDim. 20 x Ø 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589TabrizEen handgeknoopt Iraans wollen tapijt met Toranj design. Gemerkt, genummerd met certificaat.
A hand-knotted Iranian wool rug with Toranj design. Marked, numbered with certificate.No longer availableDim. 250 x 204 cmEstimate: € 150 / 250 -
#1Volkstedt Karl Ens“Fazantenpaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Medio 1920-1940, Duitsland.
"Pheasant pair". A multicolored porcelain figurine. Marked at the bottom. Mid 1920-1940, Germany.No longer availableDim. 21,5 cmEstimate: € 80 / 120