#513Een driedelig koperen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars. Duits werk.
A three-piece copper fireplace set in eclectic style, comprising a clock and two five-armed candlesticks. German work.No longer availableDim. 60 x 37 x 18 cm (klok)Estimate: € 220 / 280 -
#67Een verguld bronzen beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.
#299Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
#339Een polyesteren beeld van een butler, zijn dienblad ontbreekt.
#669Een gesculpteerd massief houten beeld van een Chinese wijze. Schade aan de voet.
#286Een massief eikenhouten tafel met twee verlengstukken en getorste poten.
#271Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.
#612Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur met rood in de massa.
#315Een lot van 3 bierpullen waarvan 2 in blauw en wit aardewerk met opschrift ‘LITRE’, beide gemerkt waarvan op de ene W21, de andere niet meer leesbaar. En een kristallen pul. Eén pul ontbreekt het tinnen deksel en vertoont schilfers alsook haarlijnscheurtjes en een restauratie.
A lot of 3 beer steins, 2 in blue and white earthenware with the inscription 'LITRE', both marked, one with W21, the other unreadable. And a crystal stein. One stein is missing the pewter lid and shows flake damage, hairline cracks, and restoration.No longer availableDim. h 21.5 cmEstimate: € 80 / 100 -
A set of 2 gilded bronze candlesticks carried by an angel.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 60 / 80