#14Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Winterzicht met knotwilg aan het water”. Olieverf op paneel, gesigneerd L. Jordaens.
"Winter view with pollard willow by the water". Oil on panel, signed L. Jordaens.No longer availableDim. 38 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#571Een paar cilindervormige, Chinees porseleinen bloempotten met floraal decor.
A pair of cylindrical, Chinese porcelain flower pots with floral decoration.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#262Een geglazuurd aardewerken religieuze triptiek met de vermelding ‘Jesus condamné a mort’. Achteraan onleesbaar gesigneerd. Midden vorige eeuw.
A glazed earthenware religious triptych with the inscription 'Jesus sentenced to death'. Signed indistinctly on the back. From the mid-20th century.No longer availableDim. h 38 x b 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#366Een kinderstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting.
#95Een verguld bronzen luchter met 7 lichtpunten en glazen blakers in de vorm van roosjes. Cherubijn bovenaan.
A gilded bronze chandelier with 7 light points and glass candle holders shaped like roses. Cherub on top.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#575Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en koraal
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds weighing approximately +- 0,40 ct. and korel.No longer availableDim. 10,80 g m: 53.Estimate: € 950 / 1100 -
#206ChesterfieldEen set van 2 bruin lederen Chesterfield zetels, 3-en 2 zit.
#244Een art-deco beeldengroep van 2 honden in zamak op een voet in 2 soorten marmer. Eén poot van een hond is gebroken.
#230Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 350 / 400 -
#154‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
"Hilly landscape with a farmer and cows", oil on canvas, unclearly signed and dated 1884. Relined.No longer availableDim. h 88 x b 112 cmEstimate: € 800 / 1200