#49Louis GruytersPeriod: 1897-1975“Bolle blauwe vaas met bloemen”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Bulbous blue vase with flowers." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 48 x 38,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#624Een houtgesculpteerd beeld van Boeddha op een lotus. Gemonteerd op een houten sokkel.
#162“Slag bij Lepanto”. Een schilderij, olieverf op paneel. Oude toeschrijving aan Bonaventura I Peeters.
"Battle of Lepanto." A painting, oil on panel. Formerly attributed to Bonaventura I Peeters.No longer availableDim. 35 x 60,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#31Een art-nouveau tafellamp mer verchroomd metalen voet. Dient opnieuw bedraad te worden.
An Art Nouveau table lamp with chromed metal base. Needs to be rewired.No longer availableDim. h 32 cm (lampvoet)Estimate: € 60 / 80 -
#249Jacob Smits“Kinderportret”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
"Child portrait." A drawing on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 9 x 8 cmEstimate: € 120 / 180 -
#154‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#693Een lot hotelzilver gemerkt ‘Cama’ bestaande uit 3 schalen, 3 deksels met afneembare hefknop (slechts één knop aanwezig), een sauskom en een terrine.
A lot of hotel silver marked 'Cama' consisting of 3 trays, 3 lids with detachable handle (only one handle present), a sauce boat, and a tureen.No longer availableDim. h 15 x Ø 27 cmEstimate: € 40 / 80 -
Large vase of Chinese porcelain with a Canton décor. And with a wooden base.No longer availableDim. H.83 cmEstimate: € 100 / 140