Other lots in this auction
-
#176
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000/1200 -
#378
Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.
Un lot de trois crucifix de tombes en bronze. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. l: 50 cm -
#533
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, d'oiseaux et de papillons.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#325
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,54 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 1,54 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800/900 -
#453
Een lot Imariporselein, bestaande uit een paar schalen en twee kopjes met bordjes. Bordjes onderaan gemerkt.
Lot de porcelaine Imari, composé d'une paire de bols et de deux tasses avec assiettes. Assiettes marqués en bas.No longer availableDim. Ø: 11 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#553
Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Barst aan een handvat.
Un vase hexagonal en porcelaine chinoise à décor multicolore. Marqué en bas. Fissuré sur une anse.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#361
“Cartes de cabinet des Pays-Bas Autrichiens”. Delen I, II & IV en begeleidende boeken III & IV.
Cartes de cabinet des Pays-bas Autrichiens . Parties I, II et IV et livres d'accompagnement III et IV.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#69L. Voets
“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Moulin à eau . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#419
Een Lodewijk XVI armstoel van gebeeldhouwd notenhout. Oorspronkelijke bekleding van beige fluweel.
Fauteuil Louis XVI en noyer sculpté. Couverture d’origine en velours beige.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#4
Een ingekaderde brief, gesigneerd door voormalig Amerikaans president Gerald Ford.
Lettre encadrée signée par l’ancien président américain Gerald Ford.No longer availableDim. 50 x 42 cm (kader)Estimate: € 25/35 -
#612
Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles, waarvan drie met tinnen deksel. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.
Un lot de dix-huit tasses souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles, dont trois à couvercles en étain. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#102Homer CoppensPeriod: 1895-1975
“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Intérieur de l'église . Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100/150