Other lots in this auction
-
#448
Twee ovale schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.
Deux plats ovales en porcelaine d'Imari à aile lobée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#298
Een rumtopf van meerkleurig Duits steengoed. Zonder lepel.
Un rumtopf de grès allemand multicolore. Sans cuillère.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
#102A. Smidt
“Boerentafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Scène de ferme." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 260 -
#417
Een moderne vaas van paars en kleurloos glaspasta met details in wit.
Un vase moderne en pâte de verre violette et incolore avec des détails en blanc.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#3
Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee kleine en een groter vaasje, een potje, een kleine asbak en een pique-fleurs. We voegen er een vaasje van Bergen aan toe.
Lot de poterie de Gouda, composé de deux petits et d'un plus grand vase, d'une jarre, d'un petit cendrier et d'un pique-fleurs. Nous ajoutons un vase de Bergen.No longer availableDim. h: 5 - 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#43
Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acantusbladeren. Omstreeks 1900.
Vase balustre en porcelaine de Bruxelles, à décor peint à la main d'un joueur de flûte et de feuilles d'acanthe dorées. Vers 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#289Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Arbres". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#181
Een witgepatineerd vogelbad van gietijzer. Versierd met twee drinkende vogeltjes.
Bain d'oiseau en fonte patiné blanc. A décor de deux oiseaux buveurs.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 180 / 200 -
#438Raf VerjansPeriod: °1935
“Door de mechanica”. Kleine bronzen figuur met witmarmeren voetstukje. Achteraan gesigneerd en genummerd 37/100.
"Par la mécanique". Petite figure en bronze avec socle en marbre blanc. Signé et numéroté 37/100 au dos.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#87Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.
Vase en cristal à col rétréci et à base ronde. Partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué avec étiquette et en bas. PU.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#459Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“l’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
"l'oiseau du paradis". Une lithographie. Signée, numérotée 34/200 et datée '99 hors planche.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 220 / 240 -
#490Delvaux, Bruxelles
Een lederen rugzakje model ‘Amitié’ in kleur ‘rosso’.
Un sac à dos en cuir modèle 'Amitié' de couleur 'rosso'.No longer availableEstimate: € 500 / 550