Other lots in this auction
-
#576Een partij Belgische zilveren munten: Leopold II (17 x 50 ct, 5 x 1 F, 6 x 2 F, 5 x 5 F), 6 x 5 Ecu 1987, 3 x Leopold III 50 F, 6 x Boudewijn I 50 F, 1 x 250 F, 1 x 500 F (geen zilver), 2 x Karel 100 F, 2 x Astrid 250 F, 3 x 20 jaar K.B.S. 250 F.
Lot de pièces belges en argent: Léopold II (17 x 50 ct, 5 x 1 F, 6 x 2 F, 5 x 5 F), 6 x 5 Ecu 1987, 3 x Léopold III 50 F, 6 x Baudouin I 50 F, 1 x 250 F, 1 x 500 F (pas de l’argent), 2 x Prince Karel 100 F, 2 x Astrid 250 F, 3 x 20 ans F.R.B.. 250 F.No longer availableDim. 680 g AGEstimate: € 270 / 320 -
#482“Lammeren”. Twee olieverfschilderijen op board. Beide gesigneerd. Eén ruitje kapot.
Agneaux . Deux peintures à l'huile sur carton. Tous deux signées. Un verre cassé.No longer availableDim. 57,5 x 46 & 28,5 x 29 cmEstimate: € 400 / 500 -
#644Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Kruisbeeld”. Aquarel. Gesigneerd.
Crucifix . Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 34 x 24,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#366Twee stoeltjes met rieten zit.
Deux chaises aux sièges en osier.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 30 / 50 -
#456Twaalf zilveren munten van Charles en Diana. The Royal Marriage 1981. In orginele koffer.
Douze pièces d'argent de Charles et Diana. Le mariage royal 1981. Dans l'étui d'origine.No longer availableDim. 336 gEstimate: € 250 / 300 -
#51Boch La LouvièreEen grote aardewerken vaas met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt. Decor 2813 door Chevalier.
Grand vase en faïence à décor de fleurs en relief multicolore. Marqué en bas. Décor 2813 de Chevalier.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#95Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#409Rémy Cornelissen“Pastorale scène”. Litho. Gesigneerd en met opdracht d.d. 1982.
Scène pastorale . Lithographie. Signée et dédicacée datée de 1982.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 50 / 60 -
#567Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.
Une figurine en bois thaïlandaise avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#224Jos Beerden“Wellenshoeve, Bokrijk”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Wellenshoeve, Bokrijk. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#337Val St. LambertKleine vaas, deels rood gekleurd in de massa, geribd. Onderaan gemerkt.
Petit vase, en partie rouge dans la masse, côtelé. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#626Een gefineerde violontafel in Lodewijk XV-stijl met twee bijpassende gecanneerde stoeltjes en versierd met rocailles.
Une table violon de style Louis XV en placage avec deux chaises cannelées assorties et décorée de rocailles.No longer availableDim. 111 x 64 cmEstimate: € 120 / 200




