#566Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#691Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#187Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
#697Een lot van 6 porseleinen Mickey- en Minnie Mouse popjes, ca. 1930.
#689Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
#695Een vierkante massief eiken salontafel.
#685Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#694Booms GlasEen lot van 16 Booms glazen art deco champagnecoupes.
#28Een vintage tijger in faience, ca. 1970.
#692Een lot van 4 Art Deco geslepen Champagneglazen.
A set of 4 Art Deco cut Champagne glasses.No longer availableDim. 10 x Ø9cmEstimate: € 60 / 80
#281ValEen kleurloos kristallen vintage set van schaal en kom met vergulde rand en getekend Val Saint Lambert met bijhorende vergulde lepel, erbij toegevoegd een niet gesigneerde ijsemmer met ijsblokjestang.
A colorless crystal vintage set of bowl and dish with gilded rim, signed Val Saint Lambert, and accompanied by a gilded spoon. Also included is an unsigned ice bucket with ice tongs.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#305Een mondgeblazen glaspasta vaas met leeuwenkop.
A mouth-blown glass paste vase with lion's head.No longer availableDim. h 21,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#145Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#44Bernard Dufour‘Harbour scene’, olieverf en inkt op schilderspaneel, gesigneerd Bernard Dufour.
#377Een lot van 2 cloisonné vaasjes met floraal decor en een schaaltje.
A lot of 2 cloisonné vases with floral decoration and a small bowl.No longer availableDim. Ø: 18 cmH: 6-23 cmEstimate: € 60 / 90 -
#420Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with a pearl.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 150 / 200 -
#176Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#306Een set van 2 armstoelen in Louis VI stijl, ecru geschilderd hout en oud-roze fluwelen bekleding.
A set of 2 armchairs in Louis VI style, ecru painted wood and antique pink velvet upholstery.No longer availableDim. 96 x 58 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#424Helmut G. TollmannEen modernistische zeefdruk in meerdere kleuren, getekend Helmut G. Tollmann, 48/50, gedateerd 2007.
A modernist silkscreen in multiple colors, signed Helmut G. Tollmann, 48/50, dated 2007.No longer availableDim. h 57 x b 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#74Joz. De Swerts“Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.
« Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.No longer availableDim. 78 x 54 cmEstimate: € 100 / 120