Similar lots by type
-
#147“Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Bruno Zack.
Danseuse. Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Bruno Zack.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#568“Zittende jongeling”. Een vintage beeld van donkergeglazuurd aardewerk.
Jeunesse assise. Une statuette vintage de terre cuite émaillée sombre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#700Een paar messingen kerkkandelaars met gegraveerd decor, gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton à décor gravé, montés à l'électricité.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#157“Jonge vrouw met putti”. Een bronzen groep naar Mathurin Moreau. Met cachet.
Jeune femme aux putti. Un groupe en bronze d'après Mathurin Moreau. Avec cachet.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#183P.J. Mène“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Chasseur avec chien de chasse. Un groupe en bronze sur un socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h:Estimate: € 1600 / 1800 -
#523Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten op elektriciteit en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six lumières électriques et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#547Een stier van meerkleurig Muranoglas.
Un taureau en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. l:52 cmEstimate: € 160 / 180 -
#696Een messingen staande lamp, versierd met draakjes.
Un lampadaire en laiton, décoré de dragons.No longer availableDim. h: 156 cmEstimate: € 50 / 80 -
#191Een paar kandelaars van brons en meerkleurig porselein in de vorm van papegaaien.
Une paire de bougeoirs en bronze et porcelaine multicolore en forme de perroquets.No longer availableDim. h: 47 & 52 cmEstimate: € 550 / 600 -
#197“Vrouw met vaas”. Een gepatineerd vol gipsen beeld.
Femme au vase. Une statue en plâtre patiné plein.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#533Een paar gestileerde messingen ramskoppen.
Une paire de têtes de bélier stylisées en laiton.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 450 / 500 -
#528Een os van gesculpteerd jadeïet.
Un bœuf de jadéite sculpté.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 150 / 180 -
#630TerzaniEen staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.
Une lampe design sur pied avec une coupe en verre. Marquée. Design Artemide.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 420 / 500 -
#686C.M. Hammar, GöteborgEen koperen scheepslantaarn (mastlicht). Kleine beschadiging aan het glas.
Une lanterne de navire en cuivre (lumière de mât). Légers dommages au verre.No longer availableDim. h: 47,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#377Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.
Une petite représentation en bronze de Ganesh. Travail tibétain.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#546Een dameshoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Tête de femme en verre polychrome de Murano dans l’esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#521Een bronzen vrouwenhoofd op wit marmeren sokkel.
Une tête de femme en bronze sur un socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#193Een neushoorn van gepatineerd brons.
Un rhinocéros en bronze patiné.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 420 / 450 -
#203Een bronzen mazarinluchter met acht lichtpunten in Lodewijk XVI-stijl, versierd met acanthusbladeren, masken en palmetten.
Lustre Mazarin en bronze à huit points lumineux de style Louis XVI, à décor de feuilles d'acanthe, masques et palmettes.No longer availableDim. h: 75 c:mEstimate: € 2100 / 300 -
#214Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en messing, opgebouwd uit een sierstuk, getooid met een papegaai en met twee lichtpunten in de vorm van plantenranken met porseleinen bloemen. Apocrief gemerkt achteraan.
Une paire de candélabres en porcelaine polychrome et laiton, une pièce décorative est surmontée d’un perroquet portant deux lumières en forme de guirlandes aux fleurs en porcelaine. Marque apocryphe au verso.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 750 / 800 -
#690Een vol messingen kerkkandelaar.
Un chandelier d'église en laiton.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 35 / 45 -
#181“Jachtluipaarden”. Een gepatineerd bronzen groep.
Guépards. Un groupe en bronze patiné.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#561Een gesculpteerd Balinees houten beeld.
Une statue balinaise en bois sculpté.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#640Een bronzen groepje in de vorm van een rat op een boek op marmeren sokkel.
Un groupe en bronze en forme de rat sur un livre sur un socle en marbre.No longer availableDim. 9 x 11 cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#311Twee verschillende glazen vazen, waarbij één gesatineerde met groen decor en handvatten en één langerekte witte met groene versiering in de voet. De tweede met randslijtage in de hals.
Deux vases en verre différents, un avec finition satinée avec décor et anses verts et un blanc allongé avec décor vert dans le pied. Le second avec usure des bords dans le col.No longer availableDim. h: 16 & 34 cmEstimate: € 35 / 40 -
#555KelimEen lange strook tentboord met geometrisch motief. Iran, begin XXste eeuw.
Une longue bande de bordure de tente avec un motif géométrique. Iran, début du 20e siècle.No longer availableDim. ca 25 m x 29 cmEstimate: € 400 / 600 -
#415NainEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Un tapis persan en laine et soie noué à la main.No longer availableDim. 200 x 115 cmEstimate: € 120 / 200 -
#632György KadarPeriod: 1912 - 2002“Bloemenvaas”. Een lithografie. Eerste staat. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.
Vase à fleurs. Une lithographie. Premier état. Signé à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.No longer availableDim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#699Een verguld houten wandspiegeltje met console. Italiaans werk.
Miroir mural en bois doré avec console. Travail italien.No longer availableDim. 75 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#663Drie oude glazen kruidenierspotten.
Trois vieux pots d'épicerie en verre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122Jozef Jodocus MoerenhoutPeriod: 1801-1875“Vee in de wei”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Bovins dans le pré. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#105Een 18 K geelgouden trouwring bezet met witte, gele en licht bruine briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. Maat 54.
Une alliance en or jaune 18 kt sertie de diamants blancs, jaunes et marron clair d'un poids combiné de +- 1,30 ct. Taille 54.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 550 / 600 -
#534Een gebogen glazen salontafel.
Une table basse en verre courbé.No longer availableDim. 39 x 110 x 110 cmEstimate: € 200 / 240 -
#668Meridian, SwitzerlandEen kompas in kokertje.
Une boussole dans un tube.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#698Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#72Maria Margaretha La FarguePeriod: 1743 - 1813“Straatscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Scène de rue. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 200 / 240


