Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vintage tafel uit de jaren zeventig. Gekruiste poten.

Een vintage tafel uit de jaren zeventig. Gekruiste poten.

Une table vintage des années 70. Pieds croisées.
Dim. 85 x 160 x 71 cm
SKU: 1312220420.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #420
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #346

    Een klein rechthoekig bijzettafeltje van notenhout op zijdelings poten met kruisverbinding.

    Petite table d'appoint rectangulaire en bois de noyer sur pieds latéraux avec connexion croisée.
    No longer available
    Dim. 67 x 73 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #286

    Een donkere houten stoel in sgabellostijl.

    Une chaise en bois sombre de style sgabello.
    No longer available
    Dim. 97 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #365

    Een likeurkeldertje in de vorm van trompe l’oeil boeken. Binnenin een karafje en twee borrelglaasjes versierd met een verguld randje.

    Une cave à liqueurs en forme de livres en trompe l'oeil. A l'intérieur une carafe et deux verres à liqueur décorés d'un cerclage doré.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #328

    Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.

    Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #262
    Rik Tokkie

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #331

    Een ovaal mahoniehouten dienblad met geelkoperen banden, tijdperk Victoria. Evenals een recentere mahoniehouten brievenhouder.

    Un plateau de service ovale en acajou avec des bandes jaunes, époque Victoria. Ainsi qu'un porte-lettre en acajou plus récent.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #243
    Christofle

    Een driearmige kandelaar in twee delen, gemerkt aan de voet. In originele doos.

    Un bougeoir à trois bras en deux parties, marqué au pied. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472
    Willy Van Eeckhout
    Period: °1943

    “Compositie”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘66.

    "Composition". Encre de Chine sur papier. Signé et daté '66.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #24
    Fredy Desmet
    Period: 1880-1968

    “Dans le Morbihan” (25 x 33 cm), “Pins Parasol” (17 x 24 cm), “Caféterras” (26 x 35 cm). Drie tekeningen met houtskool, inkt en gouache. Alle gesigneerd.

    « Dans le Morbihan » (25 x 33 cm), « Pins Parasol » (17 x 24 cm), « Café Terrasse » (26 x 35 cm). Trois dessins au fusain, encre et gouache. Tous signés.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #153
    Delheid

    Een zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.

    Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.
    No longer available
    Dim. 4,145 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #438

    “Geluksgod met staf” & “Geluksgod met kind”. Twee beelden van Lu en Fu van meerkleurig porselein. Volksrepubliek.

    « Dieu de la chance avec bâton » et « Dieu de la chance avec enfant ». Deux figurines de Lu et Fu en porcelaine multicolore. République populaire.
    No longer available
    Dim. h: 60 & 58 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #389

    “Abstract herenportret.” Gemengde techniek op paneel.

    "Portrait abstrait de gentleman." Technique mixte sur panneau.
    No longer available
    Dim. 40 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More