Similar lots by type
-
#246
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableEstimate: € 420/460 -
#216
Een koppel waterdragers.
Un couple de porteurs d’eau.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 260/300 -
#667
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#51
Een houten schemerlamp in de vorm van een siervaas.
Une lampe en bois en forme de vase.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#223
Een bronzen Art-Deco lamp in de vorm van een vrouw die een bal torst.
Une lampe Art Déco en forme d’une femme et une balle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60/700 -
#253
Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/240 -
#188
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#886Gaetano Sciolari, Rome
Een vintage designluchter van chroom en email met negen lichtpunten.
Un lustre design vintage en chrome et émail à neuf points lumineux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40/50 -
#528
Olifant in crackleware gemonteerd als leeslamp.
Un éléphant en crackleware monté en lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30/50 -
#442
Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Une lanterne de vestibule en laiton et une coupe en verre satiné.No longer availableDim. hoogte bol: 40 cmEstimate: € 200/250 -
#904
Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
Un grand candélabre en cuivre argenté monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80/100 -
#747
Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampes en bois, Art Déco.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#267Muller Frères, Luneville
Een schemerlamp van meerkleurig gesatineerd glas en met smeedijzeren klemmetjes in de vorm van hulstbladeren. Gemerkt.
Une lampe en verre satinée et pinces en fer forgé en forme de feuilles de houx. Marque.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 180/240 -
#183
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#278
Een paar bronzen kandelaars.
Une paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#772
Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
Une paire de candélabres en métal laqués noir.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#619
Een bronzen luchter in Regencestijl met zes dubbele lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze style Régence à six doubles points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#902
Twee verschillende messingen kandelaars, waarbij één barokke en één gemonteerd als staande lamp.
Deux candélabres différents en laiton, dont un Baroque et un monté en lampe.No longer availableDim. h: 142 & 83 cmEstimate: € 40/60 -
#432
Een vijfarmig koperen luchtertje.
Un petit lustre à cinq bras en cuivre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#174
Twee kleine koperen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
Deux petits lustres, décorés de perles en trois niveaux.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#167
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/220 -
#422
Een vol messingen luchtertje met vijf lichtpunten in de vorm van olifantenkoppen.
Un petit lustre à cinq points lumineux en forme de têtes d’éléphants en laiton plein.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#407
Een bureaulamp.
Une lampe de bureau.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40/60 -
#678
Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Enkele barsten en één van de twee zonder gewichten.
Deux petites pendules murales, cadrans peints à la main. Quelques fissures et une pendule sans poids.No longer availableDim. l: 22 & 23 cmEstimate: € 40/50 -
#745
Een 18 karaats geel gouden Dinh Van scheermesje.
Un petit couteau de rasoir Gilette en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 150/250 -
#203
Een houten tabaksdoosje met een fijn gesneden straattafereel op het deksel. Duitsland, XIXe eeuw.
Une boîte à tabac en bois, décoration de scène de rue finement sculpté sur le couvercle. Allemagne, XIXème siècle.No longer availableDim. 5,5 x 10 cmEstimate: € 60/80 -
#74R. Van Hoeck
“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/160 -
#896
Een gedreven messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un candélabre d’église en laiton repoussé, style Baroque.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 20/30 -
#332Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 120/200 -
#311
Een zilveren kandelaar met keuren. M.J. van de maker en K van Krakau. 1920-1931.
Un candélabre en argent, poinçons M.J. du fabricant et K de Krakau. 1920 -1931.No longer availableDim. h: 33 cm 268,45 gEstimate: € 80/120 -
#69Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters dorpszicht aan de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 255/350 buiten de plaat.
”Vue de village hivernal et la Lys”. Une lithographie d’après une oeuvre par Saverys.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 222 x 195 cmEstimate: € 120/200 -
#218
Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.
Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.No longer availableDim. h: 9 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#556Bidjar
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 160 x 107 cmEstimate: € 40/60