Similar lots by type
-
#1116Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180 / 220 -
#926Een salontafel van gesculpteerd eikenhout met een centrale poot in barokke stijl.
Table de salon en chêne sculpté au pied central de style baroque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#956Een notenhouten tafel met twee klapbladen. Omstreeks 1900.
Table en noyer à deux abattants. Vers 1900.No longer availableDim. 128 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#626Een Aziatische salontafel van tropisch hardhout.
Table de salon asiatique en bois dur.No longer availableDim. 45 x 111 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1117Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette de marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180 / 220 -
#586Een Indische tweedeurskast van tropisch hardhout met een lade binnenin.
Armoire à deux portes en bois dur avec un tiroir intérieur. Travail indien.No longer availableDim. 150 x 100 x 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#1118Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 250 / 280 -
#1101Twee verschillende stoelen van goudgepatineerd hout, waarvan één in Lodewijk XVI-stijl.
Deux chaises différentes en bois doré dont une de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#916Een verlengbare ronde tafel van eikenhout met gedraaide poten. Met vijf verlengbladen.
Table ronde à allonges en chêne sur pieds tournés. Avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#906Een ronde salontafel van gesculpteerd eikenhout met glazen blad.
Table de salon ronde en chêne sculpté à tablette en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#1104Een bureau van zwartgelakt hout met drie laden in Regencystijl. Opzet manco.
Bureau en bois noirci ouvrant à trois tiroirs. Style Regency. Partie supérieur manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#216Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.
Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 600 / 1000 -
#576Een tafel van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance malinoise.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#666Een fauteuil van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#1125Een reeks van vier eikenhouten stoelen.
Suite de quatre chaises en chêne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1122Een reeks van acht recente eikenhouten stoelen met kunstlederen bekleding.
Suite de huit chaises en chêne aux sièges en simili. Travail récent.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#1109Een houten hangkastje met twee deurtjes, bovenaan versierd met een gebroken fronton.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes, le dessus décoré d’un fronton brisé.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#1120Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#946Een armstoel van rijkelijk gesculpteerd eikenhout , rug versierd met twee personages in een straat.
Fauteuil en chêne richement sculpté présentant deux personnages dans une rue.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#1127Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Six chaises en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#536Een lage commode van mahoniehoutfineer in Louis XVI-stijl met drie laden en een marmeren blad.
Commode basse en placage d’acajou de style Louis XVI ouvrant à trois tiroirs. Tablette en marbre.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1106Een metalen wijnrek in de vorm van een obelisk.
Casier à vin en métl en forme d’obélisque.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 80 / 100 -
#596Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een zwaar gebeeldhouwde tweeledige buffetkast met twee deuren onderaan en drie paneeldeurtjes bovenaan in een gebroken front, een verlengbare tafel en een armstoel.
Garniture de salle à manger en chêne sculpté comprenant un buffet sculpté, ouvrant à deux portes vers le bas et à trois portes vers le haut. Fronton brisé, une table à allonges et un fauteuil.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#606Een tweedeurskast van tropisch hardhout. Indisch werk.
Meuble à deux portes en bois dur. Travail indien.No longer availableDim. 182 x 102 x 55 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#372Een rechthoekige spiegel met ajourwerk.
Un miroir rectangulaire au cadre ajouré.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#610RodaniaDrie verschillende roestvrijstalen horloges.
Trois horloges en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#686Een reeks van zes stoelen van gesculpteerd eikenhout, bekleed met rood fluweel.
Suite de six chaises en chêne sculpté, garnis de velours rouge.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#664“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt monogram.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile marouflé. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1012Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een groep met drinkende en musicerende putti, een groep van twee kindjes in een zetel, een meisje in een mandje en een edele dame in een sedan. Het tweede gemerkt van Sitzendorf, het laatste van Meissen.
Lot de porcelaines polychromes comprenant un groupe de putti buvant et jouant de la musique, un groupe de deux petits enfants dans un fauteuil, une fille dans une corbeille et une femme noble dans une berline. Le deuxième à la marque de Sitzendorf, le dernier de Meissen.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#344Een wandspiegel van verguld en witgepatineerd hout in Empirestijl, versierd met een bloementuil in het fronton.
Miroir en bois doré et patiné blanc de style Empire. Décoré d’un bouquet de fleurs.No longer availableDim. 124 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#256Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Henri II-stijl, versierd met twee gesculpteerde ruiters in het middelste paneel.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Henri II décoré de deux cavaliers sculptés dans le panneau central.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#766Een grenenhouten koffer met textiel uit Guatemala, Peru, Mali (Senufo) met poncho’s, kleden, sjaals enz.
Coffre en sapin contenant des textiles de Guatemala, Perou, Mali (Senufo) dont poncho, vêtements, châles etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#645MongolieNegen verzilverd metalen knopen voor de traditionele klederdracht en een afgietsel van een munt.
Neuf boutons argentés pour habits traditionnels et une pièce de monnaie.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#691Een kom van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een Cantondecor van de keizerlijke hofhouding. Onderaan zegelmerk: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.
Un bol en porcelaine de Chine multicolore, décor de la cour de l’Empereur. Marqué en dessous: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#433Twee paar kandelaars van verzilverd metaal, waarvan één paar in de vorm van zuiltjes met marmerimitatie en het andere gemonteerd als lampen.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont une paire en forme de colonnettes en imitation de marbre, les deux autres montés en lampe.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 500 / 600

