Similar lots by type
-
#576
Een tafel van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance malinoise.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#216
Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.
Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 600/1000 -
#906
Een ronde salontafel van gesculpteerd eikenhout met glazen blad.
Table de salon ronde en chêne sculpté à tablette en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#626
Een Aziatische salontafel van tropisch hardhout.
Table de salon asiatique en bois dur.No longer availableDim. 45 x 111 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#606
Een tweedeurskast van tropisch hardhout. Indisch werk.
Meuble à deux portes en bois dur. Travail indien.No longer availableDim. 182 x 102 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#956
Een notenhouten tafel met twee klapbladen. Omstreeks 1900.
Table en noyer à deux abattants. Vers 1900.No longer availableDim. 128 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#1125
Een reeks van vier eikenhouten stoelen.
Suite de quatre chaises en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1106
Een metalen wijnrek in de vorm van een obelisk.
Casier à vin en métl en forme d’obélisque.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 80/100 -
#1118
Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 250/280 -
#1109
Een houten hangkastje met twee deurtjes, bovenaan versierd met een gebroken fronton.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes, le dessus décoré d’un fronton brisé.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#666
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#946
Een armstoel van rijkelijk gesculpteerd eikenhout , rug versierd met twee personages in een straat.
Fauteuil en chêne richement sculpté présentant deux personnages dans une rue.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#536
Een lage commode van mahoniehoutfineer in Louis XVI-stijl met drie laden en een marmeren blad.
Commode basse en placage d’acajou de style Louis XVI ouvrant à trois tiroirs. Tablette en marbre.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 80/120 -
#926
Een salontafel van gesculpteerd eikenhout met een centrale poot in barokke stijl.
Table de salon en chêne sculpté au pied central de style baroque.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#1127
Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Six chaises en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#586
Een Indische tweedeurskast van tropisch hardhout met een lade binnenin.
Armoire à deux portes en bois dur avec un tiroir intérieur. Travail indien.No longer availableDim. 150 x 100 x 60 cmEstimate: € 250/400 -
#1101
Twee verschillende stoelen van goudgepatineerd hout, waarvan één in Lodewijk XVI-stijl.
Deux chaises différentes en bois doré dont une de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1104
Een bureau van zwartgelakt hout met drie laden in Regencystijl. Opzet manco.
Bureau en bois noirci ouvrant à trois tiroirs. Style Regency. Partie supérieur manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1116
Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180/220 -
#916
Een verlengbare ronde tafel van eikenhout met gedraaide poten. Met vijf verlengbladen.
Table ronde à allonges en chêne sur pieds tournés. Avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1122
Een reeks van acht recente eikenhouten stoelen met kunstlederen bekleding.
Suite de huit chaises en chêne aux sièges en simili. Travail récent.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#596
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een zwaar gebeeldhouwde tweeledige buffetkast met twee deuren onderaan en drie paneeldeurtjes bovenaan in een gebroken front, een verlengbare tafel en een armstoel.
Garniture de salle à manger en chêne sculpté comprenant un buffet sculpté, ouvrant à deux portes vers le bas et à trois portes vers le haut. Fronton brisé, une table à allonges et un fauteuil.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#1117
Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette de marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180/220 -
#1120
Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#1070B.W.M. & Co.
Een servies van blauw en wit porselein met het decor ‘Poultry’, bestaande uit een grote en twee kleine terrines, twee sauskommen een aspergeschaal, diverse schotels, een taartstaander, een kom, grote, kleine en diepe borden.
Service en porcelaine bleue et blanche à décor “Poultry” comprenant une grande et deux petites terrines, deux saucières et un plat à asperges, plusieurs plats, un plat à gâteau, un bol, des assiettes plates, creuses et à dessert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#44
Een handgeschilderd damesportret op porselein. Gesigneerd en gedateerd 1885.
Portrait de dame peint à la main sur porcelaine. Signé et daté 1885.No longer availableDim. 15 x 11,5 cmEstimate: € 100/120 -
#1097
Een bronzen kerkkandelaar in gotische stijl.
Chandelier d’église en bronze de style gothique.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/140 -
#687Royal Boch
Een paar coupes op voet van monochroom wit porselein naar een ontwerp van Ernest D’Hossche.
Paire de coupes sur pied en porcelaine monochrome blanche d’après une cenception d’Ernest D’Hossche.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#9Ev. Cardinal
“Katin met kittens”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1933.
“Chat et chatons”. Huile sur panneau. Signé et au verso daté 1933.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#17
Een punchbowl van kleurloos kristal met twaalf kopjes.
Bol à punch en cristal incolore et ses douze tasses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#705Boch La Louvière
Zes verschillende roestvrijstalen herenhorloges.
Six montres pour hommes en acier inoxydable.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 100/150 -
#1078
Enkele boeken ivm. geneeskunde:- “Der Weg zur Gesundheit”. Twee delen. Ed. Weller. Berlin, 1914. - “Neglectus emeticorum per observata practicorum vindicatus...”. Ed. Gerle. Praag, 1781.
Livres sur la Médecine:- “Der weg zur Gesundheit”. Deux volumes. Ed. Weller. Berlin, 1914.- “Neglectus emeticorum per observata praticorum vindicatus...”. Ed. Gerle. Prague, 1781.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#303
Een milieu-de-table van smeedijzer, versierd met bloemen en met een glazen coupe.
Milieu de table en fer forgé décoré de fleurs et avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#1002
Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#188
“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#1008
Een kruik van gepolychromeerd aardewerk op drie poten in de vorm van Jaguars. Mexicaans werk.
Cruche en faïence polychrome sur trois pieds en forme de jaguars. Travail mexicain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80