Similar lots by type
-
#731Een geelkoperen trompet, gemonteerd als lampenvoet.
Trompette en laiton, montée en lampe.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#724Een messingen jachthoorn.
Cor de chasse en laiton.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#628Friedrich SolmannEen oude viool met twee strijkstokken en met koffer. Te reviseren.
Ancienne violon et deux arcs dans le coffre. A réviser.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#680Een godslamp van messing en verzilverd metaal, versierd met gevleugelde engelenhoofden.
Lampe de sanctuaire en laiton et métal argenté décorée de têtes d’angelot ailées.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#646GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200 / 300 -
#625Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.
Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#276Een commode van notenhoutfineer met twee laden boven twee deuren. Gebeeldhouwde poten, witmarmeren blad.
Commode en noyer ouvrant à deux tiroirs en ceinture et à deux portes. Pieds sculptés, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. b. 115 cmEstimate: € 100 / 120 -
#101LimogesEen porseleinen terrine op onderschotel met een handgeschilderd bloemendecor en verguldsel op een wijnrode fond. Gemerkt.
Terrine et présentoir en porcelaine à décor polychrome de fleurs peintes à la main. Détails dorés sur fond bordeaux. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#6Een driehoekig bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl en een kleine piëdestal met een lade in de gordel, beide van eikenhout. XIXde eeuw.
Table d’appoint triangulaire de style Louis XV et un petit piédestal à un tiroir en ceinture. En chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#792Een Arabisch theetafeltje van roodgepatineerd hout.
Table à thé arabe en bois à patine rouge.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 20 / 25 -
#147LimogesEen porseleinen terrine op onderschotel met een handgeschilderd bloemendecor en verguldsel op een witte fond. We voegen er een bijbehorende schenkkan met onderbord aan toe. Beiden gemerkt.
Terrine et présentoir en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main sur fond blanc. Ainsi qu’une verseuse et présentoir semblable. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#30Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale saffier van ± 0,25 ct.
Epingle en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir central de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 300 / 400 -
#533Een beker met een mannenhoofd en een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Kuba & Luba Zaïre.
Chope en forme de tête et statuette d’ancêtre en bois sculpté. Kuba et Luba, Zaïre.No longer availableDim. h: 20 & 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#254Een grote fractie apatiet.
Une grande fraction d’apatite.No longer availableEstimate: € 120 / 130 -
#580Een oude lederen reiskoffer en een toiletkoffer met inhoud, waaronder een zilveren spiegeltje.
Ancien coffre de voyage en cuir et un coffre de toilette et son contenu dont un petit miroir en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 60

