#471Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
Vase en verre de Murano polychrome à décor millefleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#538Twee Yenyen-vorm vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors.
Deux vases de forme Yenyen en porcelaine de Chine à décors polychromes.No longer availableDim. h: 36 & 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#61Een ovale houten wandklok met een eglomisé-wijzerplaat. Met gewichten.
#502Jean BoquetPeriod: 1928 - 1976“Abstract kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de la côte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#102Een spiegel in vergulde lijst.
Miroir au cadre doré.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#375Seiko AutomaticEen roestvrijstalen herenhorloge.
#225Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 250 / 300 -
#584Paul Delvaux“Kop van een jonge vrouw met juweel”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1982 in de plaat.
“Tête de jeune femme au bijoux”. Litho. Signée et datée 1982 dans la planche.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#303Drie diverse vazen van meerkleurig Boheems glas. H. 25,5, 22,5 en 18 cm.
Trois vases divers en verre de Bohème polychrome. H. 25,5, 22,5 et 18 cm.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 14 carats et deux bracelets réparables différents, l'un serti de quartz rose.No longer availableDim. 4,26 gEstimate: € 100 / 150 -
#467Een theepot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig tafereel. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#747Een Turks theesetje met verzilverd theepotje en zes glaasjes met ondertasje.
Garniture à thé turque en métal argenté.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 25 / 35