Similar lots by type
-
#624Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300 / 500 -
#808Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV. Quatre lumières.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 260 / 300 -
#608Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#810Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Louis XV aux pendeloques en cristal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#390Een lot messing, bestaande uit twee kleine en twee grote vuurbokken, een haardstel en twee gedreven wandschalen.
Lot de laiton dont deux grands et deux petits chenets, une garniture de cheminée et deux plats muraux repoussés.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#587Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.
Long vase en cuivre décoré d’arabesques.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#748Een spiegeltje van gedreven geel koper met in facet geslepen glas in barokke stijl.
Petit miroir en cuivre jaune repoussé et verre taillé en facettes. Style baroque.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#36Een paar staande lampen van acajou en zwart gepatineerd metaal.
Paire de lampadaires en acajou et métal noirci.No longer availableDim. H 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#528Een olielamp van opaalglas met een handgeschilderd disteldecor op een marmeren zuiltje met bronzen voet. Tijdperk art nouveau.
Lampe à huile en opaline à décor de chardons peint à la main, sur une colonnette en marbre au piétement en bronze. Epoque art nouveau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#590Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.
Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#809Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques
Une paire de girandoles en bronze et cristal à six lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#549Een bronzen lampenvoet met een kapje van glas in lood in de vorm van een boom.
Pied de lampe en forme d’arbre en bronze à abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397Een lot koper, bestaande uit een kandelaar, een hangjardinière en een klein olielampje
Lot de cuivres comprenant un candélabre, une jardinière à suspendre et une petite lampe à huile.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#776Een luchter van metaal en hout met een glazen coupe. Tijdperk art deco.
Lustre en métal et bois avec coupe en verre. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#766Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#118Een paar vaasjes van groen crackleware. Chinees werk. Als lampen gemonteerd.
Paire de petits vases en faïence craquelée verte. Travail chinois. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#127Een meisjesbuste met pop van gebeeldhouwd wit marmer.
Buste de fille avec poupée en marbre blanc.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#414“Genesis”. Een prent met een afbeelding gebaseerd op “De schepping” van Michelangelo.
“Genèse”. Estampe représentant La Création de Michel-Ange.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#652“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128Liggende vrouwenfiguur van albast met opschrift: Catacombe di San Callisto Roma.
Femme couchée en albâtre avec inscription Catacombe di San Calllisto Roma.No longer availableDim. L. 37,5 cm x B. 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#338Sierstuk van aardewerk in groen en bruin. Getorst handvat. Gesigneerd Alexander.
Pièce décorative en faïence verte et brune. Anse torsadée. Signée Alexander.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#595Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout met koperen hangers.
Portemanteau mural en chêne sculpté aux crochets en cuivre.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 30 / 40 -
#134Van Oost“Zonsondergang boven zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine au coucher du soleil”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#97Een oude weegschaal van gietijzer en messing. Begin XXe eeuw.
Balance ancienne en fonte et laiton. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#161“Olympia 1936’. Met originele stofkaft.
“Olympia 1936”. Avec étui de protection original.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#248“Naakte amor”. Een beeld van donker gepatineerd brons.
“Amor Nu”. Bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#781Een lot van vier bierpullen van blauw en wit aardewerk met tinnen montuur. Omstreeks 1800. Eén gebarsten
Lot de quatre chopes en faïence bleue et blanche aux montures en étain. Vers 1800. Une à fissure.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#516MeshedEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon en een decor van dieren, vazen en stadsgezichten.
Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon central avec décor animalier, vases et vues de ville. Noué main.No longer availableDim. 390 x 302 cmEstimate: € 500 / 900

