#766
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#624
#776
Een luchter van metaal en hout met een glazen coupe. Tijdperk art deco.
#397
#808
Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.
#528
#36
#809
Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques
#748
#608
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
#810
#590
#549
Een bronzen lampenvoet met een kapje van glas in lood in de vorm van een boom.
#118
Een paar vaasjes van groen crackleware. Chinees werk. Als lampen gemonteerd.
#587
Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.
#390
Lot de laiton dont deux grands et deux petits chenets, une garniture de cheminée et deux plats muraux repoussés.No longer availableEstimate: € 40/50
#634
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main. Une avec usures.No longer availableDim. 192 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#648
Een lot van drie verschillende schotels van Imariporselein. 1 beschadigd.
#209
“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#81Limoges
#327
#10
#424
“De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.
“Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.No longer availableDim. 22,5 x 16 cmEstimate: € 300/350 -
#216
Quelques meubles à deux corps. En dessous deux tiroirs, en haut deux portes avec miroirs.No longer availableDim. h: 269 cmEstimate: € 400/500 -
#727
Een paar oude gelijkaardige ceremoniële sabels, waarvan één met schede.
#72Gonzales
“Bloemenstilleven”. Olieverf. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile. Signée.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#418
Plat et assiette en faïence allemande polychrome. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 34 & 24 cmEstimate: € 40/@60 -
#100
Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.