Similar lots by type
-
#183
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Girandoles en bronze à six bras légers et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/220 -
#595
Een paar aluminium designlampvoeten.
Une paire de pieds de lampe design en aluminium.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#654
Een groen en goudgepatineerde luchter met zes lichtpunten en versierd met vrouwenfiguren en onderaan met een geslepen glazen coupe. Omstreeks 1900.
Lustre en vert et or avec six lumières et décoré de personnages féminins, le dessous avec coupe en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 300/400 -
#358
Een vol messingen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Un chandelier en laiton de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/50 -
#639
Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/220 -
#622
Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.No longer availableDim. Ø: 102 cmEstimate: € 200/300 -
#449
Een opaalglazen olielamp met beeltenis van Napoleon.
Lampe à huile en opaline avec représentation de Napoléon I.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40/60 -
#659
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#718
Een Napoleon III hallantaarn, versierd met guirlandes en getooid met een adelaar. Met geslepen en gesatineerde coupe.
Lanterne de hall Napoléon III, décorée de guirlandes et ornée d'un aigle. Avec coupe taillée et satinée.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#391
Een paar gedraaid eikenhouten lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en chêne tourné.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#644
Een cilindervormige bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.
Lanterne suspendue cylindrique en bronze décorée d'arcs.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 240/260 -
#86
Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.No longer availableDim. h: 75 cm Ø: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#217
Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.
Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des landes en bronze sur une colonne de marbre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250/300 -
#386
Een staande lamp van gedraaid notenhout.
Lampadaire en noyer torsadé.No longer availableDim. h: 172 cm (m.k)Estimate: € 40/60 -
#615
Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 150/200 -
#751
Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40/50 -
#176
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000/1200 -
#771
Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 25/35 -
#446
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#731
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/240 -
#691
Een messingen luchter met acht lichtarmen en versierd met geslepen pendeloques.
Un lustre en laiton à huit bras lumineux et décoré de pendeloques taillés.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 100/120 -
#343
Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
Un lot de trois paires d'appliques décoratives en fer forgé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#701
Een luchter met albasten coupe en vijf lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
Un lustre avec coupe en albâtre et cinq points lumineux avec abat-jour en verre en forme de fleur. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 200/300 -
#342
Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
Paire de pieds de lampes en métal orné de formes de souliers anciennes en bois.No longer availableDim. h: 67 cm (m.k.)Estimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#514Luc DrappierPeriod: °1943
“Zo zag ik het” & “Weggeplukt”. Twee zeefdrukken. Beide buiten de plaat gesigneerd en resp. genummerd 70/100 & 49/100.
“Zo zag ik het” & “Weggeplukt”. Deux sérigraphies signées hors planche et numérotées respectivement 70/100 & 49/100.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#87Picquot Ware, England
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
Un service à café et à thé quatre pièces en métal argenté avec poignées en bois. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#507
Een Keizerlijke voorstelling van brons met sporen van polychromie.
Une représentation impériale en bronze avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#160
Twee 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct. en een centrale briljant van +- 0,93 ct.
Deux bagues en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,08 ct. Et un diamant central de + - 0,93 ct.No longer availableDim. 6,19 gEstimate: € 2700/2900 -
#161
“Dante”. Een beeld van gebeeldhouwd albast op voetstuk. Gerestaureerd en gepatineerd.
Dante . Une sculpture en albâtre sculpté sur un piédestal. Restaurée et patinée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100/150 -
#704Lalique, France
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
Vase en cristal taillé incoloré. Marque sous la base. Eclat.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#307
“La Guerre et l’Occupation”. Een uitgave met reproducties en begeleidende teksten in een map. Ed. Gossens. Brussel, 1947 Gelimiteerd op 500 exemplaren.
“La Guerre et l’Occupation”. Une édition aux reproductions et textes dans une farde. Ed. Gossens. Bruxelles, 1947. Limité à 500 exemplaires.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#282
“La barrière” & “La poulailler”. Twee Engelse litho’s.
“La barrière” & “La poulailler”. Deux lithos anglaises.No longer availableDim. 38 x 54 (prent) 66 x 86 cm (kader)Estimate: € 30/50 -
#554Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Kempische hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine perforaties.
“Fermes en Campine”. Huile sur toile. Signée. Petites perforations.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100/180 -
#108
“Moeder Gods, vreugde van de lijdenden”. Messingen triptiek met email.
Mère de Dieu, joie des soufrants. Triptyque en laiton avec émail.No longer availableDim. 11 x 15,5 cmEstimate: € 100/120 -
#770
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50/80 -
#696Kashan
Oud handgeknoopt wollen bidkleed. Mirhab gedragen door twee bomen. Herati boord, steenrode en naturelle fond.
Ancien tapis de prière en laine. Noué main. Décor d’un mirhab porté par deux arbres. Bordure herati sur fond rouge brique et naturel.No longer availableDim. 208 x 147 cmEstimate: € 120/200