#374Een bronzen Mazarinluchter met zes lichtpunten.
#101Een lot van drie coupes in barokke stijl van brons en messing.
#368Een geelkoperen samovar, gemerkt Nizni-Novgorod 1896.
#569Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
#381Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.
#389Een koperen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
#232Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
#39Een art deco luchtertje met roze glazen kap.
#392Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.
#373Een koperen plafonnière met glazen kap. Begin XXe eeuw.
#111Een verguld messingen pendule, getooid met een vrouw met een tamboerijn. Tijdperk Empire.
#351Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).
#91JunghansEen pendule van messing en glas, model “ATO”.
#353Twee verschillende koperen ezeltjes, waarbij één in Rococostijl.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300
#145Een robuuste olmenhouten bank. XIXe eeuw.
#811Drie elegante porseleinen groepjes.
Trois groupes élégants en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#43“Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.
#655SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kristal, bestaande uit een panda, een chimpansee, een vos, een muis, een slak en een olifant. We voegen er twee paddenstoeltjes aan toe.
#787Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.
#792Een lot van 33 filmaffiches, waarvan drie ingekaderd.
#64Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.
#619Berthoud à ParisEen staande klok met gebeeldhouwde kast, versierd met bladermotieven, bloemen en onderaan een pijproker. De kuif met een mannenprofiel. De wijzerplaat gemerkt.
Horloge de vestibule en chêne sculpté, gaine décorée de feuillages, de fleurs et présentant un fumeur de pipe vers le bas. Coiffé d’un profil d’homme. Marque sur le cadran.No longer availableDim. 248 x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#483Schatz KundaDrie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.
#268Een grote porseleinen vaas met een polychroom landschap met allegorie op de wetenschap op de buik. Rozerode fond. Frankrijk, XIXde eeuw.
Un grand vase en porcelaine avec un paysage polychrome, allégorie de la science sur le ventre. Fond rouge rose. France, XIXième siècle.No longer availableDim. H.50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#601Een zittende Boeddha van hout en plaaster met verguld lakwerk en ingelegd met glas. Enkele kleine beschadigingen. Volgens certificaat Birmaans werk, XVIIe eeuw.
Bouddha assis en bois et plâtre doré, avec incrustations de verre coloré. Quelques petits dégâts. Travail Birman du XVIIe siècle (selon un certificat l’accompagnant).No longer availableDim. 134 x 93 cmEstimate: € 3000 / 4000