#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#301Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#355Een antiek dienblad met geslepen spiegel en verzilverde rand, op leeuwenpootjes.
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
#158Een gietijzeren staanlamp met organische details en albasten kap, naar Art Nouveau. Barst doorheen de kap.
A cast iron floor lamp with organic details and an alabaster shade, in the Art Nouveau style. Hairline crack through the shade.No longer availableDim. 180 x Ø50cmEstimate: € 200 / 300 -
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#449Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#211Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.
#288Een oud model pomp in metaal en glas aan een houten plank voor wandbevestiging.
An old model pump in metal and glass on a wooden plank for wall mounting.No longer availableDim. h 76 cmEstimate: € 25 / 50 -
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180