Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vlinder in Jade.

Een vlinder in jade.

Un papillon en jade.
Dim. B: 8 cm
SKU: 2602190803.
Categories: curiosa, Mineraal.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #803
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #787

    Een oud Chinees geldstuk. Met inscripties.

    Une ancienne pièce de monnaie chinoise, avec inscriptions.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #588

    Een glazen Chinese snuffbottle.

    ”Un flacon dit ‘snuff bottle’.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #451

    Twee opgezette eksters op stammetjes.

    Deux pies empaillées sur des troncs.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #780

    Een verguld houten butlerspiegel.

    Un miroir de butler à encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø 56 cm
    Estimate: € 65 / 100

Other lots in this auction

  • #373
    Dubois

    Een art deco vaas van Belgisch aardewerk. Onderaan gemerkt en op de buik gesigneerd. Evenals een kruik van Gouda plateelwerk (H. 32 cm), onderaan gemerkt.

    Un vase Art Déco en faïence belge. Marque sous la base et signature sur le ventre. Une cruche en faïence de Gouda (H 321 cm), marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #151

    Een paar rituele beeldjes behorend tot een altaar voor Mami Wata. Gepolychromeerd hout. Ewe (Togo).

    Une paire de statues de rituel pour autel Mami Wata. Bois polychrome. Ewe, Togo.
    No longer available
    Dim. H. 25,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #381

    Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).

    Une statue en bois d’un ancêtre. Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. H. 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107

    Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).

    Une statue d’ancêtre en bois. Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Georges Steel
    Period: 1923 - 2010

    “Twee jongens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.

    ”Deux garçons”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.
    No longer available
    Dim. 45 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #141

    Een houten masker. Fang (Gabon).

    Un masque en bois. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #290

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,28 ct.
    No longer available
    Dim. 7,80 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #587

    Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.

    Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #452

    Een oude syphonfles. Gemerkt. Puro Seltzer BKLYN 58.

    Une ancienne bouteille à siphon. Marque Puro Seltzer BKLYN 58.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #246

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #75

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,37 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,37 ct.
    No longer available
    Dim. 3,28 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #810

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met zijde.

    Un fauteuil en noyer sculpté Louis XV, revêtement de soie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More