Similar lots by type
-
#634Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#755Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre lourd en métal. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 80 -
#582Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#602Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#632Een ronde bronzen hanglantaarn.
Lanterne de vestibule ronde en bronze.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 260 / 300 -
#599Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 220 -
#222Een grote Maria-Theresialuchter met tien lichtarmen, versierd met meerkleurige glazen bloempjes, peertjes en druiventrossen.
Grand lustre Marie-Thérèse avec dix lumières, décoré de fleurs, poires et raisins en verre multicolore.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 250 -
#775Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#761Een hallantaarn met gesatineerde en geslepen coupe en versierd met ramskoppen.
Lanterne de vestibule avec coupe satinée et taillée, décorée de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 200 / 240 -
#693Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 180 / 220 -
#788Een bureau-ensemble van messing, brons en zamak, bestaande uit een brievenhouder, kandelaar met luciferhouder, postzegeldoosje, borsteltje, een bel, een inktpot (beschadigd), een achthoekige vide-poche en een presse-papiers met roze marmer. Omstreeks 1900.
Garniture de bureau en laiton, bronze et régule, comprenant un porte-lettres, un bougeoir, un porte-allumettes, une boîte à timbres, une brosse, une sonnette, un encrier (dégât), un vide-poche octogonal et une presse-paper en marbre rose. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#690Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableDim. h: 168 cmEstimate: € 30 / 50 -
#589Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#782Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#386Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.
Lampadaire en fer forgé doré.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 50 -
#617Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.
Paire de grandes lanternes murales en fer.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#622Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#585Een paar barokke vuurbokken van messing en smeedijzer. XIXde eeuw, deels XVIIde eeuw.
Paire de chenets baroques en laiton et fer forgé. XIXème siècle, en partie XVIIème siècle.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#573LUCIEen dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.
Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 300 / 400 -
#609Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 450 -
#592Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#394Een messingen luchter met vijf lichtarmen met gesatineerde bloemvormige kapjes en centraal versierd met glazen pegels in twee niveaus.
Lustre en laiton avec cinq lumières aux abat-jour en forme de fleurs en verre satiné, le centre décoré de chûtes en verre sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#639Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)
Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).No longer availableDim. h: +/- 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#628Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000 / 1200
Other lots in this auction
-
#76Een recente staande klok met gelakte marqueterie.
Horloge à gaine récente laquée et marquetée.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 120 / 200 -
#242Leonardo TorfsPeriod: °1927“Clown”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Clown”. Huike sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#317Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de coupe fleurie portée par deux angelots. Marque au verso R.B.No longer availableDim. 29 x 42 cmEstimate: € 130 / 180 -
#508Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Vase en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 65 / 85 -
#264Gies CosynsPeriod: 1920 - 1997“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970
“Paysage des Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 380 / 450 -
#154“Stilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#131Montjoye - LegrasEen siervaas van bruingroen glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre brun et verre décoré à l’eau forte et peint et émaillé à la main représentant des fleurs. Marque sous la base. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#9Een lot losse miniaturen op ivoor, kadertjes, bolle afdekglaasjes, enz. XIXe eeuw.
Lot de miniatures sur ivoire, sans cadres, des cadres et verres dépareillés etc.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#40Een 9 karaats geel gouden horlogeketting. Eén schakel doorgezaagd.
Châtelaine en or jaune 9 K. Une maille à été sciée.No longer availableDim. 45,35 gEstimate: € 400 / 500 -
#745Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.
Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#428Twee oliekruiken van steengoed, waarbij één met bruin glazuur en een grijze met een pauw in het decor.
Deux cruches à huile en grès dont une à glaçure brune, l’autre grise décorée d’un paon.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239Een verguld houten kamerscherm in Lodewijk XV-stijl, opgebouwd uit vier panden met glas.
Paravent en bois doré de style Louis XV à quatre ventaux en verre.No longer availableDim. 200 x 200 cmEstimate: € 120 / 200

