#69Jacco Boeg“Bloeiende magnolia aan de waterkant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Magnolia en fleurs au bord d’un ruisseau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#153Een gotische Corpus Christi van ivoor. Manco’s.
#642Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed met pluimen.
Chapeau d’officier belge de la fin du XIXe siècle. Avec plumes.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#799Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
#436Een houten serveerwagentje met glazen blad.
Charrette de service en bois à tablette en verre.No longer availableDim. b: 81 cmEstimate: € 25 / 35 -
#244Een brede verguld messingen wandconsole met roze marmeren blad en spiegel in drie delen: 130 x 125 cm.
#513Raffaele RossiPeriod: °1956Een modern tweeluik met abstracte frescoschilderingen op plaaster.
Diptyque moderne aux fresques abstraites sur plâtre.No longer availableDim. 49 x 32 cmEstimate: € 300 / 400 -
#463Een opiumkussen van blauw en wit Chinees porselein. Begin XXe eeuw. Met restant zegel onderaan.
Coussin à opium en porcelaine de Chine bleue et blanche. Début du XXe siècle. Avec traces d’un cachet sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 70 / 90 -
#289Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990“Bomen langs een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Arbres le long d’une fleuve”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#382Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#46Een piëdestal van beige marmer.
Piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#453Estate of Keith Harring, MMIEen kunststoffen designlamp, in werkende staat.