Similar lots by type
-
#830
Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast, versierd met vogels en bloemen.
Horloge de vestibule en chêne sculpté décorée de fleurs det d’oiseaux.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 400 / 500 -
#688E. Bouret
“La frileuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“La frileuse”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#597
“Figuren”. Een modern bronzen beeld.
“Figures”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#401
Een bronzen beeld in de vorm van een neushoorn.
Un rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 200 / 250 -
#205
“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800 / 5200 -
#637
Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#648
Een Afrikaans schild van gesculpteerd hout.
Bouclier africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#691
“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Isidore Bonheur.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 120 / 200 -
#534Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#303
Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#307
Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast naar de Griekse oudheid.
Un buste féminin en albâtre sculpté d’après l’antiquité grecque.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400 / 600 -
#451
Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd tropisch hout.
Statuette d’ancêtre africain en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 70 -
#643
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout, getooid met een poppetje.
Masque africain en bois polychrome surmonté d’une petite poupée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#763Hildebert Derre
Een gipsen buste van Edward Keurvels (1853-1916, componist en dirigent, leerling van Peter Benoit). Gesigneerd en gedateerd 1925.
Buste en plâtre représentant Edward Keurvels (1853-1916, compositeur et dirigent, élève de Pierre Benoit). Signé et daté 1925.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#241Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“La prière”. Een bronzen beeld met gouden patina. Gesigneerd.
”La prière”. Une statue en bronze, patine doré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 400 / 600 -
#716
Een paar bronzen olifantenkoppen.
Paire de têtes d’éléphant en bronze.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#741
Een gesculpteerd houten masker. Afrikaans werk.
Masque en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#690
Een Afrikaans houten beeld met nagels.
Sculpture africaine ornée de clous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#636
Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#188Hippolyte MoreauPeriod: 1832 - 1927
“L’Aveu”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”L’Aveu”. Un groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#244
Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout in rococostijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style rococo.No longer availableDim. 110 x 72 cmEstimate: € 120 / 200 -
#508
Een lot gesculpteerd hout, bestaande uit een wierookbrander in de vorm van een zittende Boeddha, een Chinese wijze, een Japanse wierookbrander en een Thais vrouwenhoofdje.
Lot de bois sculpté comprenant un encensoir en forme d’un Bouddha assis, un sage chinois, un encensoir japonais et une tête de femme thaï.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#761Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Madonna met kind”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#42
“De bewening van Christus”. Een bronzen groep op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Calvaire’ naar een werk van Picavel. Voetstuk opnieuw te bevestigen.
”La déploration du Christ”. Un groupe en bronze sur pied de marbre vert. Signé ‘Calvaire’ d’après une oeuvre de Picavel. Pied à rattacher.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#170
Een 18 karaats geel gouden in elkaar geweven schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct à motif en vannerie.No longer availableDim. 57,97 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#757Goebel.
“De kleine violist”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.
“Le petit violoniste”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#587
Een partij diverse postzegels in 11 albums. 1. Zo goed als leeg album, Europa XIXde eeuw, interessant document maar in slechte staat. 2. Varia Duitsland en Groot-Brittannië. 3. Varia U.S.A., Canada e.a. 4. België omstreeks 1970. 5. Varia Frankrijk en Nederland. 6. België omstreeks 1980, enkele eerstedaguitgaven. 7. Tonga e.a. (Scouting), enkele Belgische e.a. 8. Oostenrijk. 9. België, jaren 70. 10. België, jaren 60. 11. Scouting 1960-1974. Evenals talrijke dozen met losse zegels, gefrankeerde ka(..)
Collection de timbres postes dans 11 albums. 1. Un album presque vide Europe XIXe siècle. Intéressant document mais en mauvais état. 2. Allemagne et Grande Bretagne. 3. U.S.A., Canada e.a. 4. Belgique vers 1970. 5. France, Pays Bas. 6. Belgique vers 1980, quelques éditions premier jour. 7. Tonga e.a. (scouting), quelques belges e.a. 8. Autriche. 9. Belgique, années 70. 10. Belgique, années 60. 11. Scouting 1960-1974. Ainsi que plusieurs boîtes aux timbres dépareillés, cartes affranchies, édition(..)No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#405
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk drie glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , trois petits verres et quatre petits bols. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#370Royal Canadian
Veertien verschillende zilveren munten van 1981. In originele etui. En vier Chinese munten van 5 Yuan, telkens 22,22 g zilver met certificaat en in originele doos. We voegen er 18 velletjes bladgoud aan toe.
Monnaie Royale Canadienne, étui d’origine contenant 14 pièces en argent resp. argent et cuivre. Ainsi que 4 pièces chinoises de 5 yuan en argent (chaque fois 22,22 g) avec certificat et dans la boîte d’origine. Nous ajoutons 18 petites feuilles d’or.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#313
Een oude polyphoon met een dertigtal platen.
Un polyphone ancien et trente disques.No longer availableDim. L: 25,5 cm; H 15 cmEstimate: € 240 / 300 -
#751
Een bol vaasje van blauw en bruin glaspasta.
Vase sphérique en pâte de verre bleue et brune.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#102P. Van der Essen
“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#454Kurt Lewy
“Compositie”. Kleurpotlood. Gemonogrammeerd en gedateerd 1961.
”Composition”. Crayons couleurs. Monogrammé et daté 1961.No longer availableDim. 19,5 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621
Een partij diverse postzegels in 9 albums en een mapje met diverse vellen. 1. België vanaf Leopold I, gevarieerd, en een beetje Nederland. 2. - 3. - 4. Scoutszegels 1974-1997. 5. Afrika, Oost-en Centraal Europa. Postfrisse zegels Italië en Nederland. 6. Varia België omstreeks 1990 en oude Spoorwegen. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Oude varia België. 9. België 2002.
Collection de timbres postes dans 9 albums et une chemise contenant des feuilles. 1. Belgique à partir de Léopold I, varié et une petite partie Pays-Bas. 2. - 3. - 4. Scouting 1974-1997. 5. Afrique, Europe Orientale et Centrale. Non-oblitérés d’Italie et des Pays-Bas. 6. Belgique vers 1990 et Chemin de Fer anciens. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Lot varié ancien, Belgique. 9. Belgique 2002.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#598
Een partij diverse postzegels in 13 albums. 1. Oude koloniale en exotische zegels. 2. Oude Canada, Brazilië enz. 3. Scouting 1998. 4. België ± 1998 - 2000. 5. Oude, Afrika. 6. Oude, Portugal, Spanje e.a. 7. Congo Vrijstaat, Belgisch Congo, Congo, Zaire e.a. 8. Azië (oude Indische e.a.). 9. Oude, Polen, Eilanden, Koloniaal e.a. 10. Australië, Iran, Irak, Israël enz. 11. Oude, Hongarije, Joegoslavië, Polen e.a. 12. Noord-Afrika e.a. 13. Belgisch koningshuis. Plus enkele Belgische eerstedaguitgaven(..)
Collection de timbres postes en 13 albums. 1. Timbres coloniaux et exotiques anciens. 2. Canada, Brésil etc. anciens. 3. Scouting 1998. 4. Belgique ± 1998-2000. 5. Anciens timbres d’Afrique. 6. Anciens timbres Portugal, Espagne e.a. 7. Congo Etat Indépendant, Congo, Zaïre e.a. 8. Asie (anciens Inde e.a.) 9. Pologne, Iles, Colonies etc. 10. Australie, Iran, Iraq, Israël e.a. 11. Anciens Hongrie, Yougoslavie, Pologne e.a. 12. Afrique du Nord e.a. 13. Maison Royale Belge. Ainsi que quelques édition(..)No longer availableEstimate: € 260 / 280 -
#502
“Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.
“Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 80 / 100