Similar lots by type
-
#56Een serie van 6 eikenhouten stoelen en een armstoel in Renaissancestijl.
Suite de six chaises en chêne et un fauteuil de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#476Twee verschillende mahoniehouten eenpersoonsbedden.
Deux lits simples en acajou. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#475“De lezeres”. Een beeld van monochroom wit biscuit naar een werk van Détrier.
“La liseuse”. Sculpture en biscuit monochrome blanc d’après un oeuvre de Détrier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#540BachtiarPerzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 216 x 161 cmEstimate: € 200 / 300 -
#376LoriPerzisch tapijt van wol met een gestileerd decor met bomen. Handgeknoopt.
Tapis en laine à décor stylisé d’arbres. Noué main.No longer availableDim. 222 x 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#485Een jongen van wit composiet. Klein letsel aan één van de vingertjes.
Garçon en composite blanche. Petit dégât à une doigt.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#419Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#211“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Naar een werk van Dégas.
“Ballerine”. Sculptures en bronze à patine brune. D’après un oeuvre par Edgard Degas.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#734“Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.
“Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#623“Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 240 / 300 -
#626Een commode van gefineerd hout met vier laden in Louis-Philippestijl.
Commode de style Louis-Philippe en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 150 / 250 -
#356BachtiarPerzisch tapijt van wol met een gestileerd decor van dieren. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à décor stylisé d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 204 x 157 cmEstimate: € 200 / 300 -
#770Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.
Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.No longer availableDim. h: 30 & 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#550Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1900.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. Vers 1900.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 300 / 400 -
#585Een eikenhouten vitrinekast met een dubbel gebogen kap en twee paneeldeuren onderaan.
Vitrine en chêne à corniche en arc double et à deux portes pleines vers le bas.No longer availableDim. h: -
#825Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.
Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#632“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400 / 450 -
#823Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à / 260 -
#830Een paar binnendeurfrontons van gesculpteerd eikenhout. Grotendeels XIXe eeuw.
Paire de frontons de portes en chêne sculpté. en partie XIXe siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 180 -
#787“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50 / 60 -
#559Een Japans bas-reliëf van meerkleurig gelakt hout met details van ivoor en paarlemoer.
Bas relief japonais en bois polychrome aux détails en ivoire et nacre.No longer availableDim. 36 x 11,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#412Een bureaustel van gesculpteerd hout in de vorm van een tovenaar bij een hutje met inktpotten in de vorm van boomstronken.
Garniture de bureau en bois sculpté en forme de magicien devant une cabane et aux encriers en formes d’arbustes.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#176Een carrouselpaard van gesculpteerd eikenhout. Tweede helft XIXe eeuw. Op metalen staander.
Cheval de carrousel en chêne sculpté. Deuxième moitié du XIXe siècle. Avec support en métal.No longer availableEstimate: € 500 / 600
Other lots in this auction
-
#681Een aardewerken schotel met een blauw decor van de Verenigde Oost-Indische Compagnie. XXe eeuw.
Plat en faïence à décor bleu de la Compagnie des Indes. XXe siècle.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#500Een vaas van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor en een tweede op voet van glaspasta.
Vase en opaline à décor de fleurs peintes à la main. On y joint un exemplaire en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#617Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 500 / 600 -
#706Een paar wingchairs met groen kunstlederen bekleding.
Paire de fauteuils à oeillères en simili vert.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#343Kleine kolompendule. Veer te repareren.
Petite pendule à colonnes. Ressort à réparer.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#686Een bureau van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV inspiratie met aan weerskanten vijf laden. Jaren ‘30.
Bureau en chêne sculpté d’inspiration Louis XV avec cinq tiroirs des deux côtés. Années ‘30.No longer availableEstimate: € 20à / 240 -
#130Een halssnoer in de vorm van een jaguar van zilver in originele doos. Galeria del Museo. Lima, Peru
Collier en forme de jaguar en argent. Dans la boîte d’origine de la Galeria del Museo. Lima, Pérou.No longer availableDim. 35,65 gEstimate: € 80 / 150 -
#225ChinaEen nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100 / 150 -
#337Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal met ebbenhouten handvatten op dienblad.
Service à café trois pièces en métal argenté aux anses en ébène. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#536Een eikenhouten eettafel met vier poten in H-verbinding. XIXe eeuw.
Table de salle à manger en chêne sur quatre pieds à entretoise en H. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 100 / 120 -
#3Twee houten koffers, waarvan de grootste met twee laden binnenin.
Deux anciens coffrets dont le plus grand ouvre à deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#791Val St. LambertEen coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180° / 240

