Similar lots by type
-
#416Twee diverse spinnenwielen.
Deux anciens rouets.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#760Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Un lot de deux bagages de voyage vintage.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#770Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 85 / 100 -
#234“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#177DavidoffEen ebbenhouten humidor, model Century Macassar.
Un humidor en ébène, modèle Century Macassar.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#831Oude rekenmachine “Triumphator”.
Une ancienne calculatrice “Triumphator”.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#761Negen diverse rituele en andere messen. Afrikaans werk.
Neuf couteaux différents, quelques uns sont des couteaux de rituels.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#495Een lot wit koraal.
Un lot de corail blanc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#787Een oud Chinees geldstuk. Met inscripties.
Une ancienne pièce de monnaie chinoise, avec inscriptions.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#755Vierkante art deco luchter met een guirlandedecor. Metaal en gefumeerd glas. Met vier glazen lampenkapjes op de hoeken.
Un lustre carré Art Déco, décor de guirlandes. métal et verre fumé. Quatre capes en verre sur les coins.No longer availableDim. 44 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#243Een paar bronzen tafellampen.
Une paire de lampes de table en bronze.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 220 / 260 -
#470Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#444Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.
Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#751Een Oosterse juwelendoos in hout met koperbeslag.
Une boîte à bijoux orientale en bois, montures en cuivre.No longer availableDim. 32 x 22 cmEstimate: € 85 / 100 -
#213Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650 / 700 -
#11Diverse precisie instrumenten in etuis. Drie stuks.
Divers instruments de précision dans des étuis. Trois pièces.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#281Een houten humidor met hygrometer.
Un humidor avec hygromètre.No longer availableDim. 35 x 19 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#178Een paar kandelaars van zwartgepatineerd en verguld brons in de vorm van moriaantjes.
Une paire de candélabres portés par des petits maures.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 260 / 300 -
#768Een plat aardewerken vaasje, een houten voorraaddoos, een ebbenhouten olifant en een rechthoekig doosje met deksel. Afrikaans werk.
Un vase plat en faïence, une boîte à provisions, un éléphant en ébène et une boîte couverte rectangulaire. Travail africain.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#18Een kazuifel.
Une chasuble.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#308P. Boël, BruxellesTheodoliet.
Théodolite”.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#301Een paar gedreven zilveren schaaltjes met Arabische merken.
Une paire de plats en argent repoussé, poinçons arabes.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#267Een bronzen girandole met zes armen en versierd met kristallen pendeloques.
Une girandole en bronze à six branches et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 180 -
#635Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 460 / 500
Other lots in this auction
-
#871Tinnen kandelaar in Renaissancestijl.
Un candélabre en étain, style Renaissance.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 20 / 30 -
#661Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#880Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.
Une salière en faÏence de France à trois récipients. Eclat au couvercle.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#148Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930Een jongevrouwenbuste van gebeeldhouwd meersoortig albast en marmer. Gesigneerd achteraan.
Un buste de jeune femme en divers sortes d’albâtre et marbre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant in princesse geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 2,80 ct.No longer availableDim. 13,24 gEstimate: € 800 / 1000 -
#497Negen boeken over, door of geïllustreerd door Felix Timmermans.
Neuf livres portants sur Felix Timmermans;No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#351Een lot zilver, bestaande uit een tazza, twee kleine mandjes, een kleurloze vaas met zilveren montuur, peper- en zoutpotjes en een mosterdpotje met blauw glazen recipiënten. Eén gebroken. Duitse en Belgische keuren.
Un lot d’objets en argent, comprenant un tazza, deux petits paniers, un vase incolore aux montures en argent, poivriers et salières et un pot à moutarde à récipients en verre bleu. Un cassé. Poinçons allemands et belges.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#362Henri Joseph Pauwels“Winters dropszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur village hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#348SimboliEen vaas van meerkleurig Italiaans aardewerk met bloemendecor.
Un vase en faïence italienne polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#258“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
Une statue en bronze d’un pierrot et d’un chien.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 140 / 160 -
#82J. Verswijvel“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#474Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Kempische hoeves”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat. Eén proefdruk en het andere genummerd 43/75.
”Fermettes Campinoises”. Deux eaux-fortes. Signées hors planche. Un essai et l’autre numérotée 43/75.No longer availableDim. 11,5 x 12 & 9,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 50


