Other lots in this auction
-
#163Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Paire de chenets en bronze de style Louis XV.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#330Albert Saverys“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#143Een schaal van keramiek uit de jaren ‘70.
Un plat en céramique, années '70.No longer availableOnline onlyDim. l: 40 cmEstimate: € 35 / 40 -
#198Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#7Twee paar kandelaars van rood koper.
Deux paires de bougeoirs en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 20 / 24 -
#86Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.
Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#264Paul NeuenbornPeriod: 1866-1913“Na de hoogmis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Après la messe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#77Een paar kraagvazen van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems. Eén met restauratie.
Paire de vases aux cols allongés en porcelaine de Chine bleue et blanche décorés de fleurs. Une restauration.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#197Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#114Teo“Meisje en jongen”. Twee houten beelden. Gesigneerd.
“Fille et garçon”. Deux sculptures en bois. Signées.No longer availableOnline onlyDim. H 70 en 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#110Beiers klokje met gewichten van koper. Wijzerplaat van email geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. XIXde eeuw. Slinger ontbreekt.
Pendulette bavaroise aux poids en cuivre. Cadran en émail flanqué de deux colonnettes en porcelaine. XIXe siècle. Balancier manque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#5Een vierdelig koffie- en theestel van tin op een rond dienblad.
Garniture à café et à thé en étain sur un plateau rond.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35

