Other lots in this auction
-
#561
“Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.
“Cheval”. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 360 / 380 -
#397
Futuritische figuur. Gipsen beeld. Monogram in de voet.
Figure futuriste. Sculpture en plâtre. Monogramme dans le pied.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#21
Een lampje van kobaltblauw porselein met messingen montuur in de stijl van het Sèvresporselein.
Une lampe en porcelaine bleu cobalt avec une monture en laiton dans le style de la porcelaine de Sèvres.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#599
“Abstract stilleven”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Nature morte abstraite. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 38 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#573
Een moderne chromen lamp met een houten propellervliegtuig en met een kantelbare kap met zebravacht.
Une lampe chromée moderne avec un avion à hélice en bois et un abat-jour inclinable en peau de zèbre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 190 / 230 -
#570Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kristal met groene kelk. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé avec un calice vert. Signé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#203
Een paar opengewerkte zilveren mandjes. Nederlandse keuren. Tweede gehalte (833/1000). Datumletters G en I (1916 en 1918). Maker J.P.
Une paire de paniers en argent ajouré. Poinçons hollandais. Deuxième titre (833/1000). Lettres de date G et I (1916 et 1918). Fabricant J.P.No longer availableDim. l: 15 cm 307,90 gEstimate: € 160 / 200 -
#571
“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.
“Figure féminine”. Une sculpture moderne en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Milo'.No longer availableDim. 40 X 22 cmEstimate: € 260 / 300 -
#182
“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#68
“Moeder Gods”. Een recent icoon.
Mère de Dieu. Une icône récente.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#7
Groepje van meerkleurig Saksisch porselein, onderaan gemerkt.
Petit groupe en porcelaine de Saxe polychrome, marque sous la base.No longer availableDim. 18 X 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#154
“Kaketoes”. Een schilderij op zijde.
Cacatoès. Une peinture sur soie.No longer availableDim. 86 x 56 cmEstimate: € 50 / 70