#272Altman“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Rue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Wachtende mensen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
Personnes en attente. Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 69 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
Kadjar - Tapis en laine noué mécaniquement à décor Bidjar. Production belge.No longer availableDim. 330 x 250 cmEstimate: € 80 / 120 -
#490Een 18 K geelgouden ring bezet met een halfedelsteen van +- 5 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre semi-précieuse de +- 5 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 150 / 250 -
#44Rostislas LoukinePeriod: 1904 - 1988“Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Pêcheur. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 70 / 100 -
#184Jef DutilleuxPeriod: 1875 - 1960“Visser bij de vijver.” Olieverf op doek, gesigneerd.
Pêcheur au bord de l'étang. Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 98 x 147 cmEstimate: € 400 / 600 -
#677Een antieke koperen kandelaar. Met kaars.
#5Een 18 K geelgouden trouwring en cachetring.
#274Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de la ferme. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#667Een decoratief handwapen in Oosterse stijl. Letsels.
#197Een driedelig schouwgarnituur van brons in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.
Un ensemble de trois pièces de cheminée en bronze de style éclectique, composé d'une horloge de cheminée et de deux chandeliers à quatre bras.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 180 / 220 -
#436Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 200 x 132 cm