Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.

Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.

Statuette de Garuda en bronze à patine foncée.
Online only
Dim. h: 17 cm
SKU: 2006180029.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #29
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #364

    Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.

    Une statue africaine fétiche en bois et clous.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #356

    Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.

    Un masque africain en bois et herbe séchée.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    “Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.

    ”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #182

    Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.

    Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #363

    Een Afrikaans fetisjbeeld van gebeeldhouwd hout met metalen platen en nagels en bovenaan getooid met veren.

    Une statue africaine fétiche en bois, plaques de métal et clous, décoration de plumes au dessus.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #358

    Een beeld van gebeeldhouwd hout van een man met de handen bij elkaar. Laos.

    Une statue en bois sculpté représentant un homme avec les mains rejointes. Laos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #347

    Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.

    Deux masques africains en ébène sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #357

    Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.

    Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #345

    Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

    Deux personnages agenouillées en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #183
    Tinneke Swinnen

    “Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.

    “Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #341

    Een wandplaat van brons met een voorstelling van drie krijgers in hoogreliëf. Afrikaans werk, Benin.

    Une plaquette murale en bronze représentant trois guerriers, en haut-relief. Travail africain, Bénin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #184

    “Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.

    ”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #339

    “Man”. Een gebeeldhouwd beeld. Tikar, Kameroen.

    ”Homme”. Une statue. Tikar, Cameroun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #353

    Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.

    Deux statues en bois sculpté. Laos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 & 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #338

    Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.

    Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #229
    Hutschenreuter Solb, Bavaria

    Een serie van putti die de vier seizoenen voorstellen. Monochroom wit porselein met vergulde details. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1919.

    Groupe de quatre chérubins figurant les saisons en porcelaine blanche. marque sous la base. Anno 1919.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #346

    Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.

    Un masque en bois sculpté, Kifwebe, Congo.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.

    Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 68 & 64 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #351

    Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.

    Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 - 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #176
    Jef Lambeaux

    Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.

    Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #360

    Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.

    Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #352

    Een dubbelzijdig houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.

    Une statue représentant un ancêtre, double-face. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #354

    Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

    Une figure d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 & 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #342

    Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.

    Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #370
    R. Collon

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #235
    Emiel Van Damme
    Period: °1885

    “Galopperende paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chevaux en galop”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #227
    Royal Dux

    Een asbak van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje bij een mand. Onderaan gemerkt.

    Cendrier en porcelaine polychrome en forme d’un gamin près d’un panier. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #39

    “Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.

    “Mozart”. Un buste en bronze patiné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #373
    Mireille Dabée

    “Griffuzoïde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    “Griffuzoïde”. Huile sur carton. Signé et daté 1986.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #305
    Cotianna Horvath

    “Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 61 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #160

    Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.

    Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #387
    Felix Gogo
    Period: 1872 - 1953

    “Kerkinterieur”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Intérieur d’église”. Lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #52

    Een lot van vier verschillende messingen lampen

    Lot de quatre lampes en laiton.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #1

    Een Madonna met kind van gepatineerd plaaster.

    Vierge à l’Enfant en plâtre patiné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #5

    Een vierdelig koffie- en theestel van tin op een rond dienblad.

    Garniture à café et à thé en étain sur un plateau rond.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #286
    Alice Frey

    “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More