Similar lots by type
-
#497
een Chinese krijger van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk. Begin XXste eeuw.
Guerrier chinois en ivoire sculpté sur base en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/100 -
#451
Een Afrikaanse buste, een kleine Boeddha, een Chinese wijze, een godsbeeldje en twee haarspelden van gesculpteerd ivoor. Eerste helft XXste eeuw.
Buste africain, petit Bouddha, sage chinois, divinité et deux aiguilles à cheveux en ivoire sculpté. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#727
Een paar oude gelijkaardige ceremoniële sabels, waarvan één met schede.
Paire de sabres de cérémonie anciens dont un avec fourreau.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 180/220 -
#479
Een Chinese prent van een wijze. Gemengde techniek op papier.
Estampe chinoise représentant un sage. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#794Friedrich Thomas
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#771
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, kandelaars, een paar obconische bekers, enz...
Lot varié de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé, des candélabres, une paire de gobelets obconiques etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#611
Twee barokke cachepots van meerkleurig aardewerk met een decor van mythologische figuren en versierd met bronzen monturen. Onderaan gemerkt.
Deux cache-pot baroques en faïence polychrome dans le style des majoliques italiens. Décors mythologiques et montures en bronze.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#158Victoria ware
Een grote jardinière van blauw en wit porselein met een decor van personages in een stad. Onderaan gemerkt.
Grand jardinière en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages dans la ville. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#212
Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800/2000 -
#99Pierre Cremers
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#481
Een Chinese vaas van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van krijgers en met bronzen monturen. Gemonteerd als lamp.
Vase en faïence de Chine polychrome à décor en relief de guerriers. Montures en bronze. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/100 -
#138
Een paar diertjes van Zwitsers(?) meerkleurig aardewerk met handgeschilderd bloemendecor. XVIIIe eeuw. Kleine restauratie aan één pootje.
Paire de petits animaux en faïence polychrome suisse à décor de fleurs peintes à la main. XVIIIe siècle. Petite restauration à l’une des pattes.No longer availableDim. l: 10 cmEstimate: € 80/100 -
#549
Een bronzen lampenvoet met een kapje van glas in lood in de vorm van een boom.
Pied de lampe en forme d’arbre en bronze à abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#483
Drie dolken en een kapmes. Afrikaans werk.
Trois dagues et une hache. Travail africain.No longer availableEstimate: € 100/120