Similar lots by type
-
#556
Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
Une statue de saints en bois polychrome du XVIIe siècle sur console. Ainsi qu’une statue en bois plus récente de Saint Joseph avec enfant.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250/400 -
#71
“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.
"Unique Forms of Continuity in Space". Une œuvre d'art futuriste en bronze d'après l'œuvre d'Umberto Boccioni. Avec cachet de fondeur et numéro.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 180/240 -
#148
“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120/160 -
#151Joseph d’Aste
“Pastorale scène”. Een goudgepatineerd bronzen beeldengroep op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
Scène pastorale. Un groupe en bronze patiné or sur un socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1600/1800 -
#237
“Première prix de violon” & “Leçon de guitare”. Twee zamakken beeldjes op houten voetstukken. Naar Oscar Ruffony. Jaren ‘30.
"Première prix de violon" & "Leçon de guitare". Deux figurines en régule sur socles en bois. A Oscar Ruffony. Des années 30.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/180 -
#378
“De omhelzing”. Een houten beeldhouwwerk.
"L'étreinte". Une sculpture en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#51
“Muisjes op een tak”. Een bronzen groepje in de stijl van de Weense bronsjes. Onderaan gesigneerd.
Souris sur une branche. Un groupe en bronze dans le goût des bronzes viennois. Signé en bas.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 100/140 -
#332
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100/120 -
#633
“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.
Madone à l'enfant. Une statue en bois sculpté. Travail autrichien.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60/100 -
#21
Een gietijzeren beeldje in de vorm van een putto op een bok. XIXe eeuw, op recenter houten voetstukje.
Une figurine en fonte en forme de putto sur un bouc. XIXème siècle, sur un socle en bois plus récent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35/40 -
#223
“Putto met vis”. Een gesculpteerd wit marmeren groep. Kleine beschadiging aan de staart.
« Putto au poisson ». Un groupe en marbre blanc sculpté. Dommages mineurs à la queue.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/240 -
#621Merlini
“Vrouw”. Een witgepatineerd beeld. Italiaans werk. Jaren ‘50.
"Femme". Une statue patinée blanche. Travail italien. années 1950.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 75/100 -
#63
“De kus”. Een bronzen beeldje naar het werk van Rodin. Met gieterijstempel.
"Le baiser". Une statuette en bronze d'après l'oeuvre de Rodin. Avec cachet de fondeur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/120 -
#91
“De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#504Jan De Landtsheer
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
"Paysage". Huile sur toile. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 80 x 81 cmEstimate: € 200/300 -
#596
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60/100 -
#430
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#299Jozef Adriaan Callaerts
“Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#398
Een vaas van Imariporselein met bloemendecor. XIXe eeuw.
Vase en porcelaine d'Imari à décor floral. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 50/80 -
#508
Een grote kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken.
Un grand bol en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de dragons.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 240/280 -
#259Roelof
“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase aux Fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#567L. Drimmer
Een aardewerken lampenvoet met groen glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence à glaçure verte à motifs dorés. Marqué.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 120/160 -
#16
Een uitgesneden houten jardinière met vogeldecor.
Une jardinière en bois sculpté à décor d'oiseaux.No longer availableDim. 48 x 24 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#205
Een klein, vermoedelijk XIXe eeuws kanon.
Un petit canon vraisemblablement du XIXème siècle.No longer availableDim. L: 95 cmEstimate: € 650/850 -
#609
Een Chinese affiche met diverse scènes. Volksrepubliek.
Une affiche chinoise avec diverses scènes. République populaire.No longer availableDim. 74 x 49 cmEstimate: € 40/50 -
#318Val Saint Lambert
Een coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.
Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30/40