Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vrouwenbuste van gesbeeldhouwd albast.

Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast naar de Griekse oudheid.

Un buste féminin en albâtre sculpté d’après l’antiquité grecque.
Dim. h: 51 cm
SKU: 1004180307.
Categories: albast, Beeld.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #307
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #42

    “De bewening van Christus”. Een bronzen groep op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Calvaire’ naar een werk van Picavel. Voetstuk opnieuw te bevestigen.

    ”La déploration du Christ”. Un groupe en bronze sur pied de marbre vert. Signé ‘Calvaire’ d’après une oeuvre de Picavel. Pied à rattacher.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #513

    Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.

    Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #761
    Albert Poels
    Period: 1903-1984

    “Madonna met kind”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.

    “Vierge à l’Enfant”. Statue en terre cuite. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #241
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “La prière”. Een bronzen beeld met gouden patina. Gesigneerd.

    ”La prière”. Une statue en bronze, patine doré.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #721

    Een luchter met centrale coupe en vier lichtpunten. Koper en glas met albasten coupe. Twee appliques in koper met albasten coupes en glazen versieringen

    Lustre à coupe centrale et à quatre lumières. Cuivre et verre à coupe en albâtre. Ainsi que deux appliques aux coupes en albâtre et ornements en verre.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #691

    “Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.

    “Bull and bear”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #518

    Een klein paardje van gesculpteerd albast.

    Petit cheval en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #108

    “De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #688
    E. Bouret

    “La frileuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “La frileuse”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #763
    Hildebert Derre

    Een gipsen buste van Edward Keurvels (1853-1916, componist en dirigent, leerling van Peter Benoit). Gesigneerd en gedateerd 1925.

    Buste en plâtre représentant Edward Keurvels (1853-1916, compositeur et dirigent, élève de Pierre Benoit). Signé et daté 1925.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #473

    “Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.

    “Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #53

    “De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk.

    “La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #534
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.

    “Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #471

    Een zittende hond van bruingepatineerd brons op een sokkel van beige marmer.

    Une statue en bronze patiné représentant un chien assis, sur socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #690

    Een Afrikaans houten beeld met nagels.

    Sculpture africaine ornée de clous.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #558
    H. Poncet

    Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.

    Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #597

    “Figuren”. Een modern bronzen beeld.

    “Figures”. Sculpture moderne en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #303

    Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.

    Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #188
    Hippolyte Moreau
    Period: 1832 - 1927

    “L’Aveu”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    ”L’Aveu”. Un groupe en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #205

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #401

    Een bronzen beeld in de vorm van een neushoorn.

    Un rhinocéros en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 31 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #43

    “Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.

    “Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #716

    Een paar bronzen olifantenkoppen.

    Paire de têtes d’éléphant en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #451

    Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd tropisch hout.

    Statuette d’ancêtre africain en bois exotique sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #91
    Junghans

    Een pendule van messing en glas, model “ATO”.

    Une pendule en laiton et verre, modèle “ATO”.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #496

    Een sobere eikenhouten tafel. Het blad versierd met Perzische tegels, waarbij twee zeshoekige met personages en vier vierkante met vissen. Omstreeks 1800.

    Table sobre en chêne. La tablette incrustée de carreaux persans dont deux hexagonaux avec personnages et quatre carrés avec poissons. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 175 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #710

    Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.

    Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #792

    Een lot van 33 filmaffiches, waarvan drie ingekaderd.

    Lot de 33 affiches de cinéma dont trois encadrées.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #189
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #477

    Een paar bronzen balustervaasjes met een fries in cloisonné (slijtage). XIXe eeuw.

    Deux vases balustre en bronze avec une frise en cloisonné. Usures. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #167

    “Classicistische voorstelling”. Een bronzen beeld naar een werk van Bouval. Klein manco.

    ”Représentation classique”. Une statue en bronze d’après une oeuvre de Bouval. Petit manquement.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #121

    Een oude erfbrief op perkament met betrekking tot een hoeve te Zevenbergen. Vermoedelijk XVe eeuws.

    Une ancienne lettre d’héritage sur parchemin en relation avec une fermette à Zevenbergen. Probablement XVième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #262
    Frans Brouwers

    “De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauraties.

    ”La lecture”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.
    No longer available
    Dim. 61 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #570
    Swarovski

    “Isadora”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Adi Stocker. Jaarlijkse uitgave 2002. In originele doos, met display en kristallen plaquette.

    “Isadora”. Objet en cristal de la série “Magie de la danse” d’après un modèle de Adi Stocker. Edition annuelle 2002. Dans la boîte d’origine avec dispay et plaquette en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #10

    Een lot varia waaronder een ivoren halssnoer met een pagode met Fujiyama in de achtergrond en een olifantenhoofd. We voegen er een te herstellen halssnoer van ivoor en parels en een aantal oude juwelen aan toe.

    Lot varié dont un coliier en ivoire représentant une pagode et le Mont Fuji, ainsi qu’une tête d’éléphant. Nous ajoutons un collier à réparer en ivoire et perles et quelques vieux bijoux. Début XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #468
    Schmid Schatz West Germany

    Drie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.

    Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More