#436Een houten serveerwagentje met glazen blad.
Charrette de service en bois à tablette en verre.No longer availableDim. b: 81 cmEstimate: € 25 / 35 -
#326Een groen gelakte armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
#195Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.
#412Twee poppen met Belgisch militair uniform.
#266Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#337Een oude Duitse messingen microscoop in kistje.
Microscope ancien en laiton dans son coffret. Allemagne.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#494Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Zelfportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
“Autoportrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#760Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.No longer availableDim. 73 x 118 x 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#657Een antropomorfe vaas. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
Vase anthropomorphe. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#242Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
#375Seiko AutomaticEen roestvrijstalen herenhorloge.
#249“Herderskoppel”. Een XVIIIe eeuws tapisserie.
Couple de bergers. Tapisserie du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 120 / 200