Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.
Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.
Jef Lambeaux

Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.

Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.
Dim. H: 43 cm
SKU: 1906180141.
Category: Beeld.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #141
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #500

    Twee paarden van gepolychromeerd hout. Chinees werk, nar de T’angdynastie.

    Deux chevaux en bois polychrome. Travail chinois. D’après la Dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 79; l: 84 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #833

    “Geliefden”. Een groep van terracotta. Verschillende herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1892.

    ”Les amoureux”. Un groupe en terre cuite . Réparations.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #573

    Een voorstelling van Parvati (Hindoe-godheid) van brons met goudkleurig patina. Thailand.

    Une représentation de Parvati (Hindu) en bronze, patine doré. Thailande.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #257

    “Bizon”. Een beeld van terracotta. Begin XXe eeuw.

    ”Bison”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #651

    Twee bronzen staande Thaise Boeddha’s op een houten voetstuk.

    Deux Bouddhas debout Thaïs sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #731

    Twee Thaise Boeddhahoofdjes van brons op een houten sokkeltje.

    Deux têtes de Bouddha en bronze sur socles en bois. Thaïs.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 19 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #157

    Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.

    Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #193
    Pierre-Jules Mène
    Period: 1810 - 1879

    “De valkenier”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Le fauconnier”. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #527

    Twee bronzen Chinese wijzen. Als monturen.

    Deux sages chinois en bronze. Montures.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #161
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #545

    Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.

    Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #591
    Luc Verschueren

    “Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.

    “Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #561

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.

    Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #551

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha debout en bois patiné doré.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #741

    Een lot van drie verschillende Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eén beschadigd.

    Un lot de trois statues africaines en bois sculpté. Une avec des dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 54 - 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #817

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #188
    E. Boisseau & J. B. Amy

    “Figaro”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    ”Figaro”. Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #203

    “Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.

    ”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #258

    “Ooi met zogend lam”. Een groepje van goudgepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.

    ”Brebis et agneau”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre par P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #218

    Een bronzen vrouwenbuste op sokkel van roze marmer. Onleesbaar gesigneerd.

    Un buste féminin en bronze sur socle en marbre rose. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #452

    Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.

    Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #681

    Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.

    Un masque africain en bois et herbe séchée.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #173
    Coustou

    “Les chevaux de Marly”. Twee bronzen groepjes op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    ”Les chevaux de Marly”. Deux groupes en bronze sur socles en marbre vert. Signés.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #702
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.

    ”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #293

    Een adelaar van zamak op steen naar een werk van P. Cartier.

    Un aigle en régule sur pierre d’après une oeuvre par P. Cartier.
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #269
    Torricelli

    “Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur Venise”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #99
    De Gendt

    “Zicht op de Vlaaikensgang te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue sur le cVlaaikensgang à Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #78

    “Nouveau Larousse illustré” Zeven delen. Bijgevoegd: “Larousse médical illustré”.

    “Nouveau Larousse illustré” Sept volumes. On ajoute: “Larousse médical illustré”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #26

    Een eikenhouten eendeurskastje met smeedijzeren hengsels.

    Une petite armoire en chêne à une porte avec montures en fonte.
    No longer available
    Dim. 71 x 65 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #613

    Een paar Chinese schotels van meerkleurig porselein met een decor van de keizerlijke hofhouding, omring door bloemen in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Une paire de plats chinois en porcelaine polychrome, décor de la cour Impériale et fleurs en relief.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #712
    Marie-Elise

    “De boer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    ”Le fermier”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #224
    John Linnell
    Period: 1792 - 1882

    “Engels heuvellandschap met figuren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Volgens bijgevoegd expertiserapport dateerd het werk van 1839.

    ”Paysage de collines et figures”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée 1839 d’après le rapport d’expertise joint.
    No longer available
    Dim. 30 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #835
    Hypolite Sebron
    Period: 1801 - 1879

    “De rouwende weduwe”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1837

    ”La veuve en deuil”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1837.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #63

    Een mechanisch bronsje in de vorm van een liggende vrouw met wegklapbare gewaden.

    Un petit bronze mécanique représentant une femme couchée, vêtements amovibles.
    No longer available
    Dim. l: 14 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #542

    Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.

    Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.
    No longer available
    Dim. 41 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #485

    Een Afrikaans houten masker in de vorm van een vrouwenhoofd.

    Un masque africain en bois en forme de tête de femme.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More