#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#24Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
#93Lladro Society‘A Wish Come True’, een Lladro beeld, modelnummer 07676 in originele verpakking.
"A Wish Come True", a Lladro figurine, model number 07676 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#203Lladro‘A Stich In Time’, een Lladro beeld, modelnummer 5344 in originele verpakking.
#176Een eikenhouten tweedeurs garderobe. XIXe eeuw.
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#42Een 19e eeuwse ovale geslepen Venetiaanse spiegel.
A 19th-century oval cut Venetian mirror.No longer availableDim. h 67 x b 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#458Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
#527Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#326Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.
"Musicians." A pair of bronze sculpted figurines of a violinist and flutist, on a marble base. By Fonderia Lancini.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 60 / 80