#387Wilhelm KralikEen Art-nouveau vaas in glaspasta, Wilhelm Kralik & Sohne voor Loetz.
An Art Nouveau glass paste vase, Wilhelm Kralik & Sohne for Loetz.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#295Beukenhouten schildersezel.
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#288Een oud model pomp in metaal en glas aan een houten plank voor wandbevestiging.
An old model pump in metal and glass on a wooden plank for wall mounting.No longer availableDim. h 76 cmEstimate: € 25 / 50 -
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#271Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
#119“Jezus & Maria”. Een print op doek.
"Jesus & Maria". A canvas print.No longer availableDim. 97 x 67cmEstimate: € 40 / 60