#424Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#337Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
#154“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#217Een grote opgezette hertenkop met gewei.
#407Een masker van gesculpteerd hout met sporen van beschildering. Bobo, Burkina-Faso.
#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#180Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 900 / 1000 -
#387Wilhelm KralikEen Art-nouveau vaas in glaspasta, Wilhelm Kralik & Sohne voor Loetz.
An Art Nouveau glass paste vase, Wilhelm Kralik & Sohne for Loetz.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#287Een lampenvoet gesigneerd Val Saint Lambert, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#128P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
"Caballos." Bronze sculpture, signed.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 550 / 650