#338Een rode porseleinen Chinese theedoos met een goudkleurig decor van een kraanvogel.
A red porcelain Chinese tea caddy with a gold-colored decoration of a crane.No longer availableDim. h 12 x Ø 13 cmEstimate: € 25 / 50 -
#183Carl Zeiss, JenaEen Carl Zeiss Jena microscoop, genummerd 11596 met bijhorend diverse lenzen, toebehoren en enkele chemicaliën.
A Carl Zeiss Jena microscope, numbered 11596, accompanied by various lenses, accessories, and some chemicals.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 250 / 300 -
#256Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#258Een onyx met koper belegd bureaugarnituur bestaande uit inktpotje, koperen pen en vloeiblok. Eind 19e eeuws.
A onyx with copper-plated desk set consisting of inkwell, copper pen, and blotting pad. Late 19th century.No longer availableDim. 28 x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
#67Baccarat, FranceEen milieu de table van Baccarat kristal op een verzilverde voet.
A crystal centerpiece by Baccarat on a silver-plated base.No longer availableDim. 16 x 37 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#134Door Tirry“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
#138‘Homage aan Rik Wouters.’ Terra cotta sculptuur van een dameshoofd.
"Homage to Rik Wouters." Terracotta sculpture of a woman's head.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 220 / 280 -
#413ZannataEen klein model koersfiets, maat 46 van het merk Zannata, team pro replica.
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#126Een gesculpteerde Bretoense massief eikenhouten legkast met 1 deur en 1 lade.
#449Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted silk rugs.No longer availableDim. 150 x 70cmEstimate: € 40 / 60