Similar lots by type
-
#227
Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.
Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.No longer availableDim. h: 25 & 38 cmEstimate: € 120/180 -
#768Fontés à Caylux
Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableDim. 43 x 14 cmEstimate: € 80/120 -
#692
Een replica van een Friese staartklok.
Horloge murale frisonne dite staartklok. Travail récent.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 60/80 -
#545Louis Brigode à Jumet
Een eikenhouten staande klok met werk van tin en messing. Tijdperk Lodewijk XVI.
Horloge de vestibule en chêne, cadran et mouvement en étain et laiton. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 240 x 45 x 18 cmEstimate: € 100/150 -
#679
Een regulateur in houten kast. Met slinger en sleutel.
Régulateur en bois noirci. Avec balancier et clé.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 80/120 -
#715
Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#685
Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#787
Een tafelklok gefineerd met diverse houtsoorten en met koperen details. Messingen uurwerk met slinger.
Pendule en bois de placage divers et avec détails en cuivre. Cadran et balancier en laiton.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 100/120 -
#330
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 100/150 -
#723
Een reeks van elf antieke Delftse tegels.
Suite de onze carreaux de Delft anciens.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60/100 -
#665
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 120/200 -
#640
Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#204
“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 500/600 -
#437
“Muze”. Een beeldje van meerkleurig Parijs’ porselein. XIXe eeuw.
“Muse”. Statuette en porcelaine polychrome de Paris.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#655
Een eikenhouten koffer met gesculpteerd front. XIXe eeuw.
Coffre en chêne à front sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. 113 x 54 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#381
Een aardewerken scheerbekken met meerkleurig bloemenmotief. XIXe eeuw.
Bassin de rasage en faïence à décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#425
Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.
Une vieille horloge murale ronde. Avec pendule et poids.No longer availableDim. 34 diaEstimate: € 40/50 -
#293
Drie siervaasjes van deels verguld Brussels porselein, waarbij twee een paar vormen en versierd zijn met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.
Trois vases partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire et décorés de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 25& 17 cmEstimate: € 60/80 -
#295
Een mahoniehouten staande klok in de vorm van een gerainureerde zuil. Engeland (?), omstreeks 1880.
Horloge de vestibule en acajou en forme de colonne rainuré. Angleterre(?), vers 1880.No longer availableDim. 245 x 60 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#389
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Een XIXe en een XVIIIe eeuwse gravure.
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Deux gravures, du XIXème et du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 71 x 53 & 48 x 76 cmEstimate: € 80/100 -
#411
Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.
Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 & 25 cmEstimate: € 40/50 -
#595
Een mahoniehouten compactum wardrobe met twee grote deuren langs een centraal compartiment met vijf laden en twee deurtjes. XIXe eeuw.
Compactum Wardrobe en acajou ouvrant à deux grandes portes latérales et à cinq tiroirs et deux portes dans le centre. XIXe siècle.No longer availableDim. 205 x 228 x 54 cmEstimate: € 400/600 -
#733
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/70 -
#191Pierre Huber
Een vuurvergulde bronzen schouwpendule met een allegorisch bas-reliëf op de koopvaardij in de basis. Bovenaan een tafereel van een pijprokende Moriaan bij een scheepsvracht met anker. Gemerkt op de wijzerplaat. XIXe eeuw.
Pendule en bronze doré au feu. Base décorée d’un bas relief allégorique sur la flotte marchande. A côté de l’horloge un Maure fumant sa pipe, de l’autre côte un ancre. Marque sur le cadran. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 7000/8000
Other lots in this auction
-
#314Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#414
Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
Petit miroir en verre de Venise formant cabinet à suspendre.No longer availableDim. 36 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#365
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 8,86 gEstimate: € 400/500 -
#465
Glazen designvaas genre Murano met watergroene tint.
Vase design en verre dans le genre de Murano de couleur vert eau.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120/200 -
#179Alphonse De Walsche
“Zomers plattelandszicht met vee bij een stroompje met huizen en molens in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1897.
“Paysage estival avec bétail dans un pré, un ruisseau, des maisons et des moulins à l’arrière plan”. Huile sur panneau. Signé et daté 1897.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#239
Een verguld houten kamerscherm in Lodewijk XV-stijl, opgebouwd uit vier panden met glas.
Paravent en bois doré de style Louis XV à quatre ventaux en verre.No longer availableDim. 200 x 200 cmEstimate: € 120/200 -
#8
“Man met hoed” & “Vrouw met mand”. Een paar beeldjes van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
“Homme au chapeau” et “Femme au panier”. Une paire de statuettes en porcelaine polychrome de Saxe. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/120 -
#299
“Vaas met rozen”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 100/120 -
#720
Een zwartgelakt wandtafeltje met èèn lade. XIXe eeuw.
Console laquée noire ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. 55 x 76 cmEstimate: € 60/100 -
#786
Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#710
Een gefineerde ééndeursvitrine met bronsbeslag en een marmeren blad.
Vitrine à une porte en bois de placage, montée de bronzes et à tablette en marbre.No longer availableDim. 155 x 62 35 cmEstimate: € 100/120 -
#634
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400