Other lots in this auction
-
#504Harry Buyck
“Familietafereel”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘79.
"Family scene" - A painting, oil on board. Signed and dated '79 at the bottom.No longer availableDim. 58 x 69cmEstimate: € 300/400 -
#236
Een donkere massief eikenhouten kloostertafel.
A dark solid oak monastery table.No longer availableDim. 76 x 220 x 85cmEstimate: € 150/200 -
#560
Een 18 kt geelgouden ring bezet met kleine en een peervormige briljant.
An 18 kt yellow gold ring set with small and a pear-shaped brilliant.No longer availableDim. 2,48 gEstimate: € 650/750 -
#228Karlsbader
Een 19-delig theeservies, Karlsbader Porzellan Manufaktur, een ondertasje is beschadigd alsook het dopje van het deksel van de theepot is afgebroken en ontbreekt.
A 19-piece tea set, Karlsbader Porzellan Manufaktur, a saucer is damaged as well as the knob of the teapot lid is broken and missing.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 60/80 -
#310
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,26 ct. F VS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond 0.26 ct. F VS1.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 650/750 -
#183
Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.
A art bronze Art Deco figurine of 3 deer on a black marble base.No longer availableDim. 23 x 45cmEstimate: € 150/200 -
Cartier
Een ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80/120 -
#190
Een 18kt witgouden hanger met ketting, met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,53 ct.
An 18kt white gold pendant with chain, set with diamonds with a total weight of 0.53 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 700/800 -
#277
Een lot van 2 houten behang of linoleum print-rollen met koperen patroon, waarvan 1 gemerkt “Brepols”.
A lot of 2 wooden wallpaper or linoleum print rolls with a copper pattern, one marked "Brepols".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 80/120 -
#549Merkelbach and Wick
Een Duits aardewerken schenkkruik. Kobalt blauw met diverse figuur taferelen in het reliëf en gezicht met baard aan de teut. Westerwald steengoed, 19e eeuws.
A German earthenware pitcher. Cobalt blue with various figural scenes in relief and a bearded face on the spout. Westerwald stoneware, 19th century.No longer availableDim. 60 x 28cmEstimate: € 80/120 -
#254Frans Van Tongerloo
“Katwijk aan Zee”. Een ingekleurde gravure op papier, buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
"Katwijk aan Zee". A colored engraving on paper, signed and titled outside the plate.No longer availableDim. 21 x 25cmEstimate: € 100/200 -
#121Val
Een vaas, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt Val St Lambert, MPU 79/922.
A vase, Val Saint Lambert in green and colorless crystal, marked Val St Lambert, MPU 79/922.No longer availableDim. h 24 x Ø 16 cmEstimate: € 150/200